Veteran szuka ludzi do gry

Siema!

image
Niezmiernie mi miło że dałeś się zbait’ować. Chociaż nie do końca jest to bait drogi Przyjacielu/Przyjaciółko. Nasza skromna grupa coraz częściej w kontekście TRIAL’owania, Dung’ów, czy Aren decyduje się na coraz większe wyzwania. Co za tym idzie szukamy ludzi podobnych charakterami do nas, którzy zgadzają się z naszymi założeniami i chcieliby ramię w ramie, stawiać czoła coraz to większym wyzwaniom. Jak w tytule - nieustannie szukamy chętnych do zasilenia naszych szeregów, bo zawsze lepiej mieć “swojego”, nawet słabszego, niż random’a. Czas poświęcony na członka własnej społeczności zaprocentuje dużo bardziej, niż popsute nerwy na wypadach z przypadkowymi graczami.
image

Tak, tak i jeszcze raz tak…

W ostatnim tygodniu również nakopaliśmy do dupy oponentom i to takim nie w kij dmuchał, bo udało nam się ukończyć Sanity’s Edge w trybie Veteran. Członkowie naszej gildii podołali również nie lada wyzwaniu Veteran Black Rose Prison. Natomiast nasz Trial Lider wraz z grupą progresową z innej gildii zrobił Trifecte na Sunspire. Nie ukrywam… zazdroszczę, ale i nie mogę się doczekać! Doczekać się aż i nasza gildia będzie w stanie wystawić 12 osób, dla których takie wyzwania będą stanowić formalność. Bądź co bądź metoda małej łyżki się sprawdza. Ten tydzień zaobfituje u nas w aż cztery dni trialowe. Łatwo nie będzie: Veteran Rockgrove, Czasówka Aetherian Archive oraz Veteran Dreadsail Reef. Czwarty dzień to tzw. GEAR UP TRIAL’s, organizujemy takie wypady w ramach pomocy i edukacji dla nowych członków naszej społeczności. Doświadczeni gracze też mogą skorzystać. Ja na ten przykład rezygnuje z roli tanka i spróbuje swoich sił w roli Damage Dealera. Zrobiłem sobie ładnego skinka to i grać się chce :smiley:
image
W ramach sojuszu też działamy! W ostatnich tygodniach zaliczyliśmy kilka wspólnych Trial’i oraz bardziej spontanicznych aktywności jak wspólne Pledge.
image

Tak jak pisałem wcześniej - chcę aby Gondor rozwijał się na wielu płaszczyznach.

- Myśl przewodnia - socjalizacja.
- Moje zadanie - stworzenie wielopłaszczyznowej platformy, na kanwie której nasi członkowie będą mogli realizować główny cel.

Tak więc w tym tygodniu będzie próba startu z kontentem PvP, a konkretnie - NO CP CYRODIIL / IMPERIAL CITY. Szczegółów Wam nie podaje bo nie chcę, żebyście nas wyrżnęli w pień, ale jeśli ktoś jest zainteresowany to zachęcam do udziału. Praktycznie od początku istnienia gondorskiej sekcji TESO, istnieje możliwość dołączenia do naszej społeczności jako gość. Oczywiście Gość nie jest zwolniony z przestrzegania regulaminu, więc tych impertynenckich sukcesywnie się pozbywamy. Takie rozwiązanie daje możliwość wspólnej zabawy graczom, którzy niekoniecznie chcą dołączać do naszej gildii. Moim celem jest zbudowanie 12 osobowej, pełnoprawnej grupy Open World PvP | NO CP. Zabarwienie tak jak i cała gildia - casual/semi-hardcore. Jak to wygląda w praktyce? Nie ma musu brania udziału w jakiejkolwiek zorganizowanej przez Grono Oficerskie aktywności, ALE… Jeżeli już bierzesz udział to musisz spełniać warunki postawione przez organizatora. Bazujemy na wzajemnym szacunku. Jeśli ktoś poświęca prywatny czas na zorganizowanie oraz przeprowadzenie czegoś w ramach naszej społeczności to odwzajemniamy to posłuchem w trakcie wydarzenia oraz zastosowaniem się do zaleceń prowadzącego. Jeśli ktoś nie potrafi przyjąć tego do wiadomości i zaabsorbować to albo udziału nie bierze, albo jest utylizowany. Takie podejście u nas procentuje i pozwala nam się rozwijać. Co będziemy robić n PvP? Mam nadzieję, że więcej zabijać niż ginąć. A tak zupełnie serio, oprócz sporej dawki dopaminy, można się też nieźle dorobić na PvP oraz, jak już wyżej pisałem, realizować nadrzędny cel - socjalizować się. Szczegóły całego przedsięwzięcia są opisane na naszym serwerze Discord, gdzie zapraszam każdego zainteresowanego naszym tworem.
image
Krok po kroku osiągamy kolejne cele oraz czerpiemy coraz więcej przyjemności ze świata Tamriel. Mam nadzieję, że i Wam czas mija przednio!

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej gildii socjalnej to zapraszamy na nasz serwer DC, wciąż prowadzimy aktywną rekrutacje. Jeśli już dołączysz na serwer DC skorzystaj z kanału rekrutacja-zapisz-się, tam wybierz opcję: “Zapisz się na rekrutację do Sekcji The Elder Scrolls Online”. My gdy zobaczymy Twoje zgłoszenie niezwłocznie odpowiemy. Gdybyś jednak czekał zbyt długo możesz napisać wiadomość prywatną do mnie @Sanrookie, bądź oficera naszej gildii: Adelline(@adell4865)

1lajk