Videomaker - nowa ranga

Dodałem nową grupę o nazwie Videomaker. Pierwszym członkiem i jednocześnie nową siłą w naszej redakcji jest Aeth. Aeth zajmować się będzie tworzeniem filmików, które zamieszczane będą na stronie głównej, naszym kanale YT oraz na forum.

Korzystając z okazji chciałbym więc powitać nowego członka teamu MMORPG.org.pl ;)

Dodam jeszcze, że w ciągu kilku dni wystartuje rekrutacja na to stanowisko.

Życzę powodzenia i wniesienia trochę świeżych promieni w zaśniedziałe szeregi ekipy ;)

Gratuluje dla Aeth'a nowej i unikalnej rangi na forum :).

Mam nadzieję, że twoje filmy będą ciekawe i interesujące ;>

Powodzenia i mam nadzieje, ze to nie bedzie slomiany zapal. Fajny kolorek ma nowa ranga, tez taki chce : P.

Fajny kolorek ma nowa ranga, tez taki chce : P.

Nie ma problemu, wystarczy stworzyć kilka wideorecenzji :D

Na temat. Hurra! Ględziłem, ględziłem i w końcu doczekałem się jakiegoś wideorecenzenta w tym gronie. Pytanie tylko: kiedy znudzi Ci się ta robota? ;)

Jeśli ma pasję, to być może się mu nie znudzi. Prawdopodobnie szybko się o tym przekonamy. Nawiasem mówiąc, trzeba przeprowadzić w wewnątrzredakcyjnym systemie zarobkowym poważne zmiany, aby uwzględnić filmy.

gratulację życzę panu :)

No gz Aeth dla Ciebie, a twój głos mnie urzekł, oh chyba się zakochałem i zostanę gayem :D

A tak na serio to bardzo miły głos akurat pasuje mi do tego typu zajęcia.

Witam i życzę owocnej pracy ;)

Jakoś o mnie nikt nie zauważył, nawet gdy też nagrywałem razem z Aethem :)

Nie. nie chcę tej rangi, dajcie komuś innemu :)

Powodzenia w pracy Aeth ^^

Niech się tylko oduczy mówić "...z Klik MMO..."...

Jakbyś nie zauważył, to ten filmik jest jeszcze z kanału KlikMMO. -,-

@Down

Ja nie mam problemu z odzywczajeniem się od KlikMMO :)

Faktycznie Kozak, z tym jest jeszcze ciężko :)

Powodzenia Tobie Aeth oraz Szkodnikowi.

Dodałem nową grupę o nazwie Videomaker. Pierwszym członkiem i jednocześnie nową siłą w naszej redakcji jest Aeth. Aeth zajmować się będzie tworzeniem filmików, które zamieszczane będą na stronie głównej, naszym kanale YT oraz na forum.

Korzystając z okazji chciałbym więc powitać nowego członka teamu MMORPG.org.pl ;)

Dodam jeszcze, że w ciągu kilku dni wystartuje rekrutacja na to stanowisko.