W co gracie?

Ja gram na EU na serverze Bloodmoon. Niestety mała populacja i brak Polaków.
Zdecydowanie lepiej jest na NA server Alexandria.
Jest tam mocna polska gildia.

Jako że w mmo padaka, gram w singla Greedfall na PC. Imo fantastyczna gra, odnajdzie sie w niej kazdy fan Wiedzmina (nie ze wzgledu na swiat, a eksploracje i mechaniki).

1lajk

W spellforce z dodatkiem FiD albo DotP da sie grac multi czy juz kompletnie wylaczone?

no ja grałem na NA i mam 165 level tam ale juz nie gralem od roku moze, bylem w gildii witchers

Polecam prywatny serwer Dekarona, o nazwie Dekaron Rising, prawdopodobnie gra więcej graczy niż na officialu(gdy wbijam na serwer spawn jest full zapełniony graczami i sklepikami xD, na pierwszy rzut oka może przypominać metina 2, ale jest o wiele klas wyżej od metka, wiec raczej nie można narzekac), gra ma mega miodne skille, bardzo satysfakcjonująco się je ogląda, wg. mnie przewyzsza Black Desert. Jestem pewien, ze gra pod względem umiejętności i klimatu ci zaimponuje :smiley:

Pykam w minecraft na wynncraft to taki serwer co zrobił mmo z Mc :smiley: śmieszne Q i przyjemnie pograć ale nie znalazłem tam Polaków jeszcze, w eso pykam ale mam podstawkę i nikogo nie mam do gry :sweat_smile: nie lubię grać solo, uwielbialem Aiona ale tego starego, w Lineage czasem ale też nie mam ekipy, ogólnie cały urok jest w ludziach z którymi grasz i smigasz po mapie razem, brakuje tego, może coś polecacie? Nawet Mario w lewą stronę jak będzie multiplayer xD

Polecam Conan exiles darmowy weekend jest :stuck_out_tongue: może nie mmo tylko survival ale fajnie się gra z innymi

Hamachi - lan, chyba ze masz kolege który tez ma oryginał i stworzy własny server

Katuję od czerwca Final Fantasy XIV. Nie mogłem się do tej gry przekonać na początku za cholerę. Czasami zaraz po zainstalowaniu jej i zabiciu jednego moba ją wywalałem bo system walki wydawał mi się uber drewniany. Cieszę się, że dałem tej grze ostatnią szansę i zmieniłem zdanie. Dawno tak dobrze się nie bawiłem. ^^ Stuknęło mi dopiero 550h a ledwo liznąłem drugi dodatek. :< Community tej gry niestety wciąga.

WIesz co sorka, że tak długo ale dopiero teraz mi powiadomienie przyszło :smiley:
Aktualnie wbijam repe do latania i robie world questy na włączonym warmode w party z ludźmi, fajna zabawa i duża mieszanka pve i pvp także polecam. Jak się odrobie z tym to farmie mounty których w tym dodatku jest pełno a teraz jeszcze trwa Brewfest więc się nim zajmuje. Powoli ide z progresem m+ i najnowszych raidów które mają dosyć egzotyczne taktyki na bosy więc jest ciekawie. No i island expeditions/q fabularne/q na ulepszenia do naszyjnika czy też kwestia tych tygodniowych bg.
Wszystkiego może nie jestem w stanie zrobić ale jakoś staram się łapać to co najważniejsze. W sumie wszystko robię pod przygotowanie się na robienie raidów na mythic ale to już ciężka sprawa i mało kto czyści te raidy.

jesteś świeżym graczem prawda?

Life is Feudal MMO. Średniowieczny surwiwal, spolszczony. Wybierasz jednen ze kilku średniowiecznych zawodów i w nim sie specjalizujesz. Jako jednostka jesteś bardzo azny dla ogółu i każdy moze sie tu poczuć niezastąpiony. Serdecznie polecam gre.

Nie, grałem w WoWa całkiem sporo na poprzednich dodatkach ale musiałem zrobić przerwę na końcówkę studiów :wink: Ludzie w WoWie przywykli do narzekania czegokolwiek by blizzard nie zrobił. Ja przywykłem, że ludzie narzekają i to wszystko.
A no, chyba, że ktoś chce być edgy hard mode playerem a nie robi m+ 13 czy raidów mythic

Ja aktualnie Diablo 3 ale pewnie już w to grałeś

Ja mam kurwa ten sam problem :smiley: od tygodnia wszystkie gry lecą do kosza po 5minutach i nie mam w co grać D: Szukam ludzi do dont starve together ale ta gra już nie jest aż tak popularna xd

Polecam Conan exiles jak lubisz survivale.

Astellia onlina - pierwsza zarwana nocka od wieków :wink:

to chyba tą przerwę zrobiłeś przed WoD’em… bo większość rzeczy ciągnie się od WoDa i mało co jest nowe na tyle by jakoś przyciągnęło kogoś kto grał już w WoWa parę lat a nie jest fanatykiem… ale lepiej zakończmy tą rozmowę

Masz rację, narazie nie zbiłem azshary na mythicu więc jeszcze troche do zrobienia mam :wink:

od jutra w Destiny shadowkeep