W co gracie?

Cześć wszystkim!
Aktualnie przechodzę kryzys jeśli chodzi o gry. Do której bym nie przysiadł to maksymalnie po 30 minutach leci z dysku. Dlatego pytanie do Was. W co się teraz najbardziej zagrywacie? Może znajdzie się jakiś tytuł którego nie sprawdziłem a okaże się wart więcej uwagi. Zapraszam do dyskusji.

1lajk

Aktualnie czekam z kolega na archeage unchained. Ja strasznie się nudze i szukam czegoś na te 2 tyg. Ale co by nie grac to martwe :stuck_out_tongue:

1lajk

Ja wróciłam do Monster Hunter World, bo dodatek na PC incoming, a ja dopiero HR (coś jak lvl) 60, podczas gdy ludzie mają już 900+ xD

Odpaliłam też wczoraj Borderlands 2 (Handsome edycja chodzi po niecałe 30 zł), ale szczerze jakoś na razie nie mogę się do niego przekonać :stuck_out_tongue: Pewnie muszę poszukać kogoś do gry, bo solo jakoś meh się wydaje.

Blade & Soul, Diablo 3. Nic ciekawego i nowe. Chociaż w jednej i w drugiej grze trochę ludzi można zaobserwować. Sam czekam na jakieś dobre MMORPG ze świętą trójcą. Nadzieję pokładam w Astellia, ale mimo wszystko poczekam z miesiąc, żeby zobaczyć jak stoi na rynku.

Moim zdaniem astelia to bedzie kicz jak bless

Poczekamy zobaczymy, oby nie bo szykuje się pustka na rynku na dłuuuuuugi czas. Jest jeszcze cicha nadzieja na Diablo 4, ale grywalne to pewnie będzie za rok, dwa.

Ja aktualnie pykam w WoW’a jest to moje drugie podejście do tej gry, zrobiłem Boost na 110lvl dobiłem szybko max 120lvl i jestem zauroczony możliwościami tej gry, polecam.

Ja gram w Atlantice Online - MMORPG z turowym system walki.
Bardzo dobra i rozbudowana gra.
Dużo grindu i możliwości.

  1. SpellForce 2 - Czas Mrocznych Wojen + Władca Smoków + Faith in Destiny + Demons of the past.
  2. Gothic II Returning 2.0 AB
  3. Gothic DX11 + Mroczne Tajemnice
  4. Wiedzmin 3 + Serce z kamienia + krew i wino

Single Player są o wiele lepsze od mmo

1lajk

jaki serwer w atlantica ?

Aktualnie gram z narzeczoną w WoWa :wink: Po wbiciu 120 lv mam tyle rzeczy do zrobienia, że nie mogę się odrobić :smiley:

WoW Classic, gra Hunterem jest identyczna do tej z Talisman Online grając Tamer (bądź co bądź Talisman Online ta taka kopia WoWa).

Minecraft! :slight_smile:

Jeszcze B&S nie sprawdzałem. Jak jest z populacją? Tłoczno czy raczej co jakiś czas kogoś na spocie się trafi ?

Jeśli pytasz o gatunek mmorpg i nie będzie to twoje pierwsze w życiu mmo, to najpierw zawsze szukaj sobie gildię, która Cię zainteresuje swoim podejściem. I dopiero potem zaczynaj grę w dane mmo, próbując w międzyczasie się do tej gildii dostać. Jeśli w danym mmo nie widzisz żadnych interesujących gildii, to nawet w to nie wchodź. Granie solo zazwyczaj prędzej czy później się nudzi i to zwykle już na etapie expienia postaci, dlatego przez to nawet nie dojdziesz do endgame i nie poznasz gry.

Każde mmo z tych, które obecnie dobrze się trzymają na rynku jest na swój sposób dobre. Tylko trzeba mieć odpowiednią ekipę. Bez niej nawet najlepsza gra Ci się znudzi.

Jeśli niekoniecznie musi to być mmo, to polecam sprawdzić na twitchu grę “Dead by Daylight”. Całkiem fajna gierka, nie nudzi się z powodu masy postaci, perków, bonusów, itemów i ogólnie pojętej róznorodności. I niech nie przestraszą cię DLC - po za postaciami licencjonowanymi (np freddy, czy ghost face) całą resztę możesz kupić za punkty/walutę w grze. Gra oferuje emocje jakich żadna inna ci nie da - grając jako ocalały czujesz się zaszczuty przez zabójcę (nie możesz go pokonać) i musisz go pokonać sprytem. A to np słysząc jak się zbliża wejść w pole kukurydzy, po czym zabójca przebiega 5 cm od ciebie… ale cie nie zobaczył i cieszysz się jak głupi. A innym razem próbujesz go zbaitować że wlazłeś do szafy A (zostawiając zadrapania), podczas gdy naprawdę schowałeś się po cichu w szafie B… a zabójca (gracz) albo przyfarci albo jest ślepy i wyciąga cię z twojej niby bezpiecznej kryjówki xD

ty jakie to rzeczy? bo ja tam nie mam nic do roboty

dlatego jeśli zawieje go gw2 to omijać aiwe szerokim łukiem

Niestety ta gra to była dobra w 2016, 2017 roku, a nie teraz. Developerzy kompletnie ją zepsuli, czyniąc z niej symulator samobójstwa (dla survi) albo symulator lobby (dla killera). Dedykowanych serwerów jak nie było tak nie ma nadal, ale za to jest pokażny item shop z ubrankami :slight_smile:

Wiem co mówię, mam w tej grze ponad 2000h… Dawne czasy były naprawdę zajebiste, zwłaszcza, że grywałam mnóstwo z ekipą. W 2019 wszyscy weterani uciekli od tej gry (albo dostali bany - developerzy lubią banować ludzi za jakieś małe przewinienia by napędzać sprzedaż - kilku moich znajomych gre musiało kupować nawet 4 razy bo dostali bana za “niesportowe zachowanie” kiedy to zawsze graliśmy w czwórkę i tylko killer mógł nas reportować…). Zostali właściwie tylko maniacy, którzy od gry są uzależnieni i mają już naklepane z 4000h no i “świeża krew”, która robi dla nich za mięso armatnie dopóki nie walnie uninstall.

To już lepiej pograć na piratach będących na niższych patchach, był i balans lepszy i więcej funu. Ludzi w nie grające też wcale nie brakuje.

Ja aktualnie gram w bierki :smiley: bardzo polecam i z dysku nie poleci, a już na pewno nie będzie zaśmiecało ^^
A tak serio, jeżeli nie masz w co grać to przez chwilę odpocznij od gier i zrób coś innego, jakieś nowe hobby np.
Małe przerwy zawsze wpływają korzystnie na późniejszą grę.