Wakacje

Witam wymyśliłem zabawę, a mianowicie liczymy dni ile jeszcze zostało do wakacji. Więc ja zaczynam zostało jeszcze 32 dni do wakacji !!

Lepiej by bylo dodac godziny np 32 dni i 14 godzin ;d

Ta jeszcze sekundy dodaj to już wgl owned xD

Ja mam już wakacje. Pozdrawia maturzysta B)

Ja mam już wakacje. Pozdrawia maturzysta

Widzę, że nie jestem sam :D

Tez pozdrawiam tegorocznych maturzystów. Naszczęście już po wszystkim :)

No a jak już spam jest w tym temacie to co zdawaliście, ja:

- polski rozszerzenie,

- historia rozszerzenie,

- wos rozszerzenie.

No i logicznie reszta podstawa.

No a jak już spam jest w tym temacie to co zdawaliście, ja:- polski rozszerzenie,- historia rozszerzenie,- wos rozszerzenie.No i logicznie reszta podstawa.

My hero :o. Ja to nie wiem czy polski podstawe zdałem :/. Ale bilogia rozszerzenie poszła mi raczej dobrze :D

Ten temat jest tak durnowaty, ze nie mam serca go zamknac. Jednak, jesli juz zostaje, to prosze jednak, abyscie trzymali sie glownego watku, czyli odliczaniu do upragnionych wakacji.

Zostało jeszcze 31 dni do Wakacji !!

Zostało jeszcze 30 dni do Wakacji !!

Zostało jeszcze 29 dni do Wakacji !!!

warn_ico.png
Warn za double post. Jeszcze kilka takich głupich wybryków i zamykam temat. - crracked

Super sposób na nabijanie postów bijace-brawo-dlonie.gif

Super sposób na nabijanie postów http://images36.fotosik.pl/20/8e79409176ba3245.gif

Ta, tylko pomyśl w HydeParku sie postów nie nabija -,-

Ta, tylko pomyśl w HydeParku sie postów nie nabija -,-

Spam czy nie spam ale double post a za to warn.

Przywróce sens tematowi. 27 DNI do wakacji, sądze że i tak admin zamknie temat bo chyba łamiemy punkt 2.3 o ile się nie myle o bezsensownych postach. No ale Hydepark to Hydepark.

26 dni . ja od pazdziernika mam wakacje ;))

@UP raczej DO października ;)

68 dni do "przerwy urlopowej".

Temat nie trafiony z powodu dużego zakresu wiekowego miłośników MMO.

Ten temat to porażka... Lepiej sobie przykejcie kartki na lodówke i odliczajcie... ehh, co jeszcze się nie wymyśli aby mieć pokaźną liczbę postów? Naprawde tak was to kręci?