Wakfu

a podajcie ts

a podajcie ts

http://mmorpg.org.pl/forum/topic/53760-mmorpgowy-ts3/

Też zacząłem od wczoraj grać w Wakfu. Około 20lv już.

woha dobra już jestem,

pare minut temu założyłem gildie o nazwie: Trading Company

aktualnie będę się starał gildie w miare efektywnie wyexpić, jakby ktoś chciał dojść to nick zostawia tu lub na PW i dodaje -> frakcja nie ma znaczenia

"Derpanda" - Earth Pandawa (Drunken Master! xD <3). Frakcji jeszcze nie wybrałem, pójdę tam gdzie większość czy cuś, albo wybiorę ten, w którym są profity dla Earth.

Jak będziesz online to cie dodam

Leman włącz sobie "private message" w grze

Jesli ktos chce kanal WAKFU zapraszam na duzy serwer ts'a ts3.kapucyny.pl lub po IP: 91.239.67.149, Moge zalozyc nawet jakis kanal gildiowy, jakby mnie nie bylo na TS pisac na GG

Ja bym zaczął grać pomógłby ktoś to ogarnąć ? Bo napisali mi na sh (aby nie grać samemu).

Z chęcia sprawdze to całe Wukfu :)

Mój nick: sirSido. Dodajcie mnie do znajomych.

Jeszcze nie mam pojęcia o co chodzi w grze, ale na pewno ktoś mi pomoże:)

Jestem online, Wh0 podaj swój nick, albo dodaj mnie do gildii. Derpanda.

od jutra będę od 14 więc mogę kogoś wziąć na exp (dzisiaj Lemanowi i Savlowi wpadło po 2 levele za jakieś 15-20minut grania ze mną XD). Najlepiej nacja Brakma

Co ile karmi sie peta? dropnął mi koteł i szkoda żeby umarł w butach :(

Powinno pisać jak najedziesz na tą ikonkę widelca ^^. Tą kropelkę co 3 dni chyba.

Peta możesz karmić co 6h, jeżeli nakarmisz go częściej, to będzie mu spadało hp, jeżeli NIE nakarmisz go przez 72h - zginie na miejscu. Czyli masz czas od 6h do 72h od ostatniego karmienia.

@Edit

Sry, stare informacje. To się już zmieniło, teraz karmi się raz na 24h, ale nie możesz go NIE karmić przez 3 dni (wciąż 72h).

Elo, tez postanowiłem wrócić do Wakfu, moj nick to RoboGunner, dodaj do Guild jak mozesz:P

pogralbym z wami ale BSoD mi wywala podczas gry ciagle :C a 40 lv iop jest :D

Dodane.

Sety, moby etc polecam sprawdzać na stronie wakfu-elements.com

A zaproście mnie też,zawsze to milej będzie się grało ;p Nick: Temutsi

Mam ochotę zagrać, jednak przed tym, jakaś dobra duszyczka ma chęć podać mi rozpiskę postaci, jakie są w owej grze?

Ile się mniej/więcej wbija maksymalny lvl i jaki on jest?

Już się akurat ściąga :)

Możecie mnie zaprosić nick: Rexxel(17lv foggernaut)zawsze lepiej pograć w grupie ^^

Pytanie:

Istnieje jakiś handlarz u którego można sprzedać itemki? bo jak na razie zbędny syf wywalam na glebę :P