Waluta

Witam mam pytanie na co wydawać płomienne/niebiańskie monety ?

Czy opłaca mi się farmić diamenty na obecnym poz(32) w inny sposób niż 1 raz dziennie każde z podziemi ? Jak tak to w jaki sposób?

Czy warto na cokolwiek wydawać diamenty przed 70 lvl ?

Do czego służą monety ze smoczego skarbu ?

Skąd wziąć sztabki handlowe ?

Za odpowiedzi z góry dziękuje ;)

Odpowiedzi od stosunkowo świeżego gracza (gram lekko ponad miesiąc), weterani mogą mieć inne zdanie w niektórych kwestiach:

1. Płomienne (Ardent) - ja osobiście zbieram na anioła, nic wcześniej mnie specjalnie nie zainteresowało. Niebiańskie (Celestial) - ja przeważnie kupuję skrzynki Celestial Artifact albo Artifact Equipment, mając nadzieję na Coalescent/Preservation Ward.

2. Farmić niespecjalnie, bo nie ma na czym. Przede wszystkim bonus jest za dwa pierwsze wejścia do dowolnych podziemi, nie po jednym za każde - więc do celów farmerskich polecam dwa razy Cloak Tower (to na 12 lvl, jakkolwiek przetłumaczyli na polski) - bo jest najkrótsze, a później Temple of Spider po 50 lvl (z tego samego powodu, tylko przygotuj się na sprint :P). Jedyne co moim zdaniem warto zrobić to stworzyć alta, dobić do poziomu otwierającego inwokacje (21?) i codziennie się logować chociaż na jedną inwokację i robić na nim te 2 podziemia (diamenty można później przekazać głównej postaci przez wymianę na ZEN - albo faktycznie poczekać na sprzedaż, albo skasować zlecenie na mainie). Wybierz inną klasę niż main, najlepiej kapłana albo czarodzieja, przyda się po 60 lvl do odblokowania artefaktów klasowych.

3. Nie - o ile nie uda ci się nazbierać w międzyczasie ZEN na miesiąc Premium (ja gram niewiele, więc mi się to udało przed 70 - robisz na obu postaciach te dwa podziemia, wymieniasz na ZEN, czekasz aż z worków za inwokację wypadnie kupon -15% do wszystkiego, używasz i kupujesz miesiąc premium za 850 ZEN - zwróci się z samych fantów ze skrzynek do których będziesz codziennie dostawał klucz).

4. To waluta jednej z kampanii, są pod ] - wykupuje się za to bonusy do statystyk dla postaci i inne dobra. Część kampanii jest dostępna po 60 lvl, ale powinieneś dać radę coś tam już kupić.

5. Ze skrzynek otwieranych kluczami, które gracze premium dostają za darmo (1 dziennie) albo które można kupić za ZEN - ale mam wątpliwości, czy się opłaca.

Witam mam pytanie na co wydawać płomienne/niebiańskie monety ?

Czy opłaca mi się farmić diamenty na obecnym poz(32) w inny sposób niż 1 raz dziennie każde z podziemi ? Jak tak to w jaki sposób?

Czy warto na cokolwiek wydawać diamenty przed 70 lvl ?

Do czego służą monety ze smoczego skarbu ?

Skąd wziąć sztabki handlowe ?

Za odpowiedzi z góry dziękuje ;)