Warframe czy Destiny 2?

w destiny 2 grałem na 440 ostatnio ta karta ma 256 mb u znajomego jemu dobrze chodzi komp biurowy oczywiście wszytko low i rozdziałka 1280 tak że spokojnie z kartą wyrobisz.

market ograniasz przez stronę a klan znajdź by mieć gdzie handlować można bez klanu ale jest ciężko.

Ile ci zapłacili za promowanie tego badziewia?

Destiny to tak pewna gra jak WoW. Tu coś spierdolą, tam usuną, historię rozjebią, zmuszą cię do kupowania dodatków bo bez nich ani rusz. Ogólnie twoja cała argumentacja jest słaba i podparta emocjonalnym odczuciem niż obiektywną oceną. Destiny na pewno lepiej wypada jako FPS ale przez swój rodzaj prowadzenia bez wydawania hajsu jesteś nikim (czyżby p2w?). Po za tym end game polega na grindzie legendarek z jak najlepszymi rollami co potem w kolejnym sezonie nerfią i od nowa grind. Powiesz zaraz że to nie jedyny content ale PvP w destiny jest naprawdę irytujące i często nie zbalansowane. Raidy i Dungi to jedyna rzecz która wyróźnia Destiny od Warframe. Reszta to przekolorowana twoja fantazja.

Nie P2W tylko B2P ale wam to wszystko przeszkadza P2P/B2P itd.
Jesteście ścierwem najgorszym sortem bydła które niszczy każde mmo.
Pseudo Casualowskiemu robactwu wszystko wadzi!

jw. jesteś casualowskim bydłem co nie chce się spędzić 30-60 min na rajdzie a może gierka dla casuali za ciężka.

Nie unoś się jak typowy fanboy tylko dlatego że ktoś trafnie wypunktował twoją ulubioną gre. Tak, destiny to nie jest gra przyjazna casualą i nikt nie mówi że ma być inaczej. Oczywiście P2W też się tam znajdzie bo już część streamerów i youtuberów podkreśliła że niektóre perki na niektórych legendarkach dostaniesz tylko z season passa.

42zł na 3 miesiące to nie majątek, ale płaczki zawsze będą płakać.

Biorąc pod uwagę opinie, to wybrałem Warframe. Z trzech powodów.
Tak jak kasa na grę nie jest problem, tak już czas na który muszę na nią poświęcić już tak. Z tego co widzę, to Waframe nie wymaga dużego pokładu czasowego.
Nie będzie też problemem jak zrobię dłuższą przerwę od gry.
Drugi, to taki że Destiny 2 bardzo przypomina fps’y, a chcę od tego gatunku odpocząć.
Trzeci, jeśli miałbym wybrać granie na low, żeby chociaż było 30-40 fpsów, a granie na spokojnie wysokich w 60 klatkach, to wybór jest oczywisty.

Czy trafnie wybrałem, to się okaże, bo póki co dopiero poznaję uroki Warframe’a, a nic nie jest idealne. Czas pokaże czy wady zasłonią plusy.

No i życzę miło spędzonych godzin w grze, życze powodzenia👍

Lipa. Destiny 2 jest mega zajebiste jeśli nigdy nie grałeś