Warframe - problem

Witam !
Ostatnio postanowiłem wrócić do Warframe, ale mam problem z tą grą. Otóż po odpaleniu trybu np. przetrwanie pogram 10 min i resetuje mi komputer. Dzieje się tak tylko gdy gram w Warframe, pierwszy raz spotykam się z czymś takim.
Jeśli ktoś wie ja kto naprawić będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,

Witaj. PC/Laptop? Specyfikacja, na jakich ustawieniach grasz? Sterowniki aktualne? Wyskakuje jakiś błąd czy hard reset? Jak wyglądają temperatury?

Zmień directX. Nie wiem jakiej wersji używasz, ale przykładowo z 10 na 9
Mogą też to być problemy z zasilaniem. Być może w opcjach systemu nie masz ustawionej wysokiej wydajności?

PC, Intel core i5-4440 3.1, RAM 8, win 64, nividia geforce gtx 650 i intel hd graphics 4600, sterowniki aktualne, bez błędu po prostu reset, ustawienia w grze na średni ale bez problemu śmiga na maksymalnych, faktycznie w opcjach jest wydajność zrównoważona , ale czemu np. przy takim Wiedźminie 3, Guild Wars 2, Fortnite tak się nie dzieje ? Warframe znowu nie ma jakoś wymagań z kosmosu. (direct9)

Po za tym gra kiedyś chodziła mi normalnie bez żadnych problemów na tym samym sprzęcie.

Sorry za offtop, ale orientuje się może ktoś czy jest to możliwe by zalogować się na PS4 do konta PC w Warframe?