WarHammer 40 000: Bastion Wyklętych - Rekrutacja

Might moje słowa dotyczące uniwersum odnosiły się do "Masz mój miecz" który słabo pasuje do reali 40k. A co do pasowania do uniwersum nie mam co się wypowiadać bo wstyd się przyznać ale moja jedyna styczność z tym światem to dwie gry w które się nie zagłębiałem zbytnio. Ja jednak jestem fan'em prawdziwego fantasy więc liczę na taką wersję gry również jednak wybredny nie jestem więc z chęcią w fanatycznego marines też się wciele.

Akurat w WH40k są miecze: Chainsword_Schematic.jpg

Ale Chainsword'y to nie wszystko, oj nie ^^

Tylko jedno powiem: For the Emperor!

O ja, znowu wilkołaki, pisz mnie!

Ja jednak pisząc "miecz" w myślach mam jego bardziej konwencjonalny i staroświecki wygląd. Choć masz rację miecz to miecz więc wybaczcie moją pomyłkę. A tak żeby nie siać tylko zbędnego off-top'u na kiedy planowany jest start? Rozumiem, że jest to zależne od chętnych więc od razu zapytam ile przewidujesz uczestników Might?

As soon as possible. Mam też trochę swoich spraw, ale myślę, że w sobotę wieczorkiem powinienem ruszyć.

Mnie też licz.

Ja jednak pisząc "miecz" w myślach mam jego bardziej konwencjonalny i staroświecki wygląd. Choć masz rację miecz to miecz więc wybaczcie moją pomyłkę. A tak żeby nie siać tylko zbędnego off-top'u na kiedy planowany jest start? Rozumiem, że jest to zależne od chętnych więc od razu zapytam ile przewidujesz uczestników Might?

Takie też są :)

Po tym porponuję coś w świecie Warhammera Fantasy.

Oficjalnie:

Start w niedzielę po 20.00.

1. Cel gry
W grze są 2 frakcje - Kosmiczne Wilki oraz Marines Chaosu. Zadaniem graczy jest wyeliminowanie frakcji przeciwnej.

2. Klasy:

-Wilczy Kapłan - Jest w stanie prześwietlić wybraną osobę

-Kapłan Maszyny - Jest w stanie wskrzesić osobę, która umarła dzień wcześniej. Po użyciu następuje wyczerpanie i następnego dnia nie jest w stanie głosować (głos może oddać, ale nie zostanie on zaliczony do ogólnej puli).

-Wilczy Zwiadowca - Zabija wskazaną osobę

-Szary Łowca - Broni wybraną osobę przed Marines Chaos'u.

-Sługa Khorne'a - Zabija wybranego gracza.

-Sługa Tzeentch'a - Anuluje wszystkie umiejętności i głosowania.

-Sługa Nurgle'a - Przejmuje umiejętność zabitego gracza i otrzymuje możliwość użycia jej jeden raz.

Reszta graczy to Krwawe Szpony.

3. Zasady i elementy gry
Głosowania odbywają się w temacie z grą. Głosowania spaczonych odbywają się na wspólnej rozmowie stworzonej przez MG. Zabrania się jakiekolwiek innej formy komunikacji między spaczonymi.

Głosy można oddawać do 21.45. Głosujemy poprzez napisanie "Głosuję na XYZ", gdzie XYZ to gracz. Przez pierwszy dzień (tj. 24h po rozpoczęciu gry) nie ma głosowania. Umiejętności zostają aktywowane po pierwszym głosowaniu (tj. trzeciego dnia).

Klasy ludzkie mogą używać umiejętności co 3 dni. Klasy spaczone mogą użyć umiejętności raz.

Chaos wie o sobie, jednak nie zna klas współbratymców. Zabrania się pisania o używanej umiejętności czy swojej klasie w rozmowie.

4. Warunki zwycięstwa
Zwycięstwo następuje w momencie zabicia wszystkich przeciwników.

Lista graczy:

1. Qintaro

2. Xasarm

3. Quithar

4. Elitar

5. DeimonD

6. Malekith

7. CoTyGadasz

8. Nostradamos

9. Blaumro

10. Byczsek

11. Niewiara

12. MacerVarren

13. Abraxus

14. Eddard