Warhammer Chaosbane

Witam, zastanawiam się nad kupnem, głównie ze względu na loocal coop (świetnie bawiłem się w D3 z kumplem na Xbox), jednakze chciałbym zaczerpnąć opinii graczy którzy mieli okazję przetestować ów tytuł. Pytanie raczej dość proste. Czy warto?!

Przecież to nie miało jeszcze premiery z tego co wiem… Co do tego czy warto to szczerze jestem wrogiem publicznym nr. 1 Games Workshop bo to taki trochę Activision, cashgrab robią na każdym kroku, do tej gry jak pewnie do każdej ich gry wyjdzie milion drogich DLC.

Poza tym mają być dostępne tylko 4 klasy, z tego co widzę identyczne co w Vermintide II (Chociaż piromantkę zastąpili elfem magiem). W Vermintide były nudne jak flaki z olejem.

Zważywszy na to, że to gra od Games Workshop to pewnie będzie kosztować 250 zł, bo czemu nie, więc tym bardziej nie warto.

I tyle mi w zupełności wystarczy, dziękuję Ci za swoją opinię i przybliżeniu działalności firmy, w takim razie pasuje. :slight_smile:

Siemanko, grałem w obydwie bety jakie miały miejsce w marcu/kwietniu i powiem szczerze, że gierka ma potencjał i jest dobra, zwłaszcza mordobicie mobów. Teraz wszystko w rękach Games Workshop czy zdążą do 4 czerwca naprawić bugi i usprawnić gierke po zgłoszeniach graczy. Jedno jest pewne według mnie warto ale jak Hasira wyżej napisała nie za 250 zł :slight_smile: NIby kupiłem pakiet za ponad 300 ale to tylko dlatego zeby miec bonusy i pograc 4 dni wcześniej no i jak to ktoś kiedyś powiedział jak kogoś stać to czemu nie ale jak szkoda ci kasy to poczekaj jak stanieje i śmiało namawiaj ziomków i ogień na mordobicie mobów :wink: ty chcesz tą gre na PC bo jeśli tak to tu masz link, giera za 116 zł https://www.cdkeys.com/pc/games/warhammer-chaosbane-steam-pc

Kurcze, chyba się skuszę za 116 ziko, brakuje mi hns w coopie od kiedy grałem z ziomkiem w D3. A powiedz no mi, jeśli kupię teraz grę z tego linku co podałeś to będę mógł już grać czy muszę czekać do premiery?

Beta sie juz zakończyła, więc jeśli kupisz podstawową wersje to zagrasz 4 czerwca.
Ja kupiłem edycje deluxe właśnie dla tych 4 dni wcześniej za 75zł, za 92zł można kupić edycje magnus z season passem…, ze ktoś jeszcze kupuje gierki za 200zł xD

polecam tego sprzedawce juz ze 2 lata biore od niego gierki
https://allegro.pl/uzytkownik/m__a?bmatch=baseline-var-cl-n-uni-1-4-0312&order=n

Hmm tak jak ukryty napisał 4 czerwca premiera lub gdy zakupisz wersje deluxe albo magnus masz 4 dni wcześniej czyli 31 maja + jakieś bonusy. Powiem szczerze, że kupiłem za tyle bo mnie stać ( 2 dni pracy ) więc wiesz jeżeli tobie szkoda 200 ziko i szukasz za mniej niż 100 to już twoja sprawa :stuck_out_tongue: Jestem tego zdania że jeżeli twórca coś tworzy w tym przypadku dobrego to należy go sowicie wynagrodzić :wink::wink::wink:. Zresztą mało jest Hack’n’Slash na rynku tych dobrych więc pasuje pomóc takim twórcom aby mieli motywacje do dalszej pracy nad danym projektem. Ja nie kupuje na alegro gier gdzie trzeba podawać info dotyczące konta steam bo już raz się tak przejechałem i miałem problem z odzyskaniem a obecnie mam za dużo do stracenia więc podziękuje ale Boorboon jeżeli Ukryty pisze, że kupuje od niego już 2 lata to jak chcesz to kup zawsze to ponad 150 zl w kieszeni jeśli chodzi o magnus edition :wink:

zawsze mozna nowe konto zalozyc i udostepnic na swoim głównym, a co do dobrej gry to sie okaze w praniu, poprzedni inquisitor tez miał być czymś ekstra i cene tez miał podobną, bo warhammer lubi sie cenić, a teraz co cena juz sporo mniejsza tak samo jak liczba graczy. :slight_smile:

1lajk