Warto grać na EU?

Próbowałem wersji SEA, ale są opóźnienia. Dlatego chciałbym się spytac czy warto jest zaczynać w ogóle grać na EU do server wygląda na opustoszały. Czy wie ktoś jaki jest zbliżony on-line?? Czytałem także jakoby miał nastapić merge z DN SEA, czy to prawda?? Z góry dzieki za odpowiedź.

Opóźnienia brak, ludzi sporo, 60lv cap, konta z SEA (cherrycredits) zostaly automatycznie przeniesione na Eu.

Konta z SEa przeniesione na EU ? Coś nie zauważyłem :) jakas bajka

ja też nie zauwazylem...

Żadnego przeniesienia z SEA na EU nie było, żadne przenoszenie kont z EU na SEA także nie jest planowane, przynajmniej na razie, jakieś bajeczki. W połowie grudnia wbił 60 cap i serwer odżył, co prawda nie jest tak zaludniony jak te na SEA, ale graczy jest dużo, party na nesty można znaleźć bez problemu nawet bez pomocnej gildii, jak do tej pory chodziłem to przeważnie byli to ogarnięci gracze. TH też dobrze stoi.

Próbowałem wersji SEA, ale są opóźnienia. Dlatego chciałbym się spytac czy warto jest zaczynać w ogóle grać na EU do server wygląda na opustoszały. Czy wie ktoś jaki jest zbliżony on-line?? Czytałem także jakoby miał nastapić merge z DN SEA, czy to prawda?? Z góry dzieki za odpowiedź.