Warto grać w ...?

warto grać w rom? bo to co widze na gameplayach to zrzynka z rohana i wowa naraz......... <_< co prawda mi 4h z życia ubyło ale mógłbym zagrać......a co w niej jest takiego że ma to "coś" że wszyscy to lubią :blink:

Gdzie ty tam widzisz Rohana? To jest darmowy "odpowiednik" WoWa. Stosunek grindu do questów jest 50:50. Możesz robić questy lub zabijać setki potworów, choć questy są bardziej opłacalne. Co ma RoM, że przyciąga wszystkich? Nie wiem, mnie nie przyciągnął.

no ta mordka w lewym gornym rogu i te koło lvla identyczne jak w rohanie......... i potworki prawie takie same (np. ten grzyb taki to Fungalboom z rohana......)

Nie, raczej nie. Poza tym, te mordki zastosowane są w wielu grach i z pewnością nie jest to ściągnięte z Rohana, bo do Rohana zostało ściągnięte z innej gry. Potwory w formie grzybów też wielu grach się pojawiały. Wybacz.

Przyciaga zapewne duza ilosc questow , gra nie jest monotonna jak np silkroad expiac solo trzeba ubic kilka k mobow zeby wklepac ten lvl ... , rozwiniety crafting , instanty , rajdy no i wszystko for free.

oprócz mountów friko................

a mam pytania:

co to sa te instancje O_o ? wszyscy sie podniecaja ze bedzie jakas podwodna.....ale co do do cholibki jest O_O?

no i tam sa emocje? za darmo tak jak w rohanie albo w 4story ze mozna tanczyc za friko siadac i takie tam?

dobra sciagnalem,pogralem,usunalem......... syf taki ze az zal tylek sciska

dobra sciagnalem,pogralem,usunalem......... syf taki ze az zal tylek sciska

Buhahahahahahahahahahahahhahaha, chłopie wg Ciebie RoM syf ? :lol: Widać, że nie masz czego szukać w grach MMORPG. Hah pograłeś ile? 10 min, może 15 min. Nie zły z Ciebie koleś. To zostały Ci już tylko płatne MMO, bo z darmowych Runes of Magic jest najlepszy.

PS. Sryy, ale nie mogłem się powstrzymać, gdy zobaczyłem jego komentarz.

PS. Sryy, ale nie mogłem się powstrzymać, gdy zobaczyłem jego komentarz.

Dzięki ,że mnie wyręczyłeś. Aż mnie ciągneło by coś napisać.

dobra sciagnalem,pogralem,usunalem......... syf taki ze az zal tylek sciska

Hmmm, nie ma to jak obiektywna ocena, może jednak zanim Cie tu zjedzą to napisz czemu to taki syf?

Tzw argumenty... Bo tak samo ja mogę napisać, że AoC jest syf, bo grałem w niego 30min... Zastanów się chłopie.

Podziwiam twój spokój i cierpliwość :D - Kubox66

odpowie ktos co to sa te instancje?

a syf jest dlatego bo......... tam nic nie ma do robienia......bronie syf..........3/4 gry platne......wszystko tam jest platne! aaaaaaaaaa

a syf jest dlatego bo

I tutaj się zaczyna...

tam nic nie ma do robienia

Tutaj to mnie rozbroiłeś buahahaha!!! Tam jest tyle questów ,że nawet nie dasz rady pojąć tak wysokiej liczby ;P Wiesz zawsze można tam porąbać drzewo jak ktoś Cię dobije.

bronie syf

No tak bo na pierwszy poziomie dają gratisowo zajebistego wierzchowca i dwu metrowe płonące miecze bądż dwudziesto karatowe zbroje.

3/4 gry platne

Nawet by podeptać trawnik należy zapłacić 10$. Człowieku chyba nie radzisz sobie z ułamkami bo widzisz gdyby 3/4 gry było płatne to by ten milion w to nie grał (chyba jest ich już więcej ;P?)

Jeżeli masz tekie dziecinne podejście do gier to proszę nie pobieraj ROMa bo tylko zniszczysz innym zabawę. By nie utrudniać mi i innym życia zagraj w koffanego przez dzieci mEtINA.

Bardzo chętnie przyjmę warna za spam. Po prostu aż mdleję na widko takich ludzi.

dobra frajnie koniec temata i offa powie ktos wreszcie co ta sa te instancje?!

dobra frajnie koniec temata i offa powie ktos wreszcie co ta sa te instancje?!

Jak Ty nie wiesz co to w mmo instancja to krzyż na drogę.. Ponadto, po co Ci wiedzieć co to skoro RoM to taki syf?

Dodatkowo już nawet nie mam ochoty rozkminiac Twego wcześniejszego postu, bo crracked mnie wyręczył...

Proponuję temat close, bo to śmieszne by pisać o tym co to instancja, skoro temat pił do czegoś innego.

omfg instant - leci kilka / kilkanascie osob w pt na jakiegos dungeona np rozwalaja moby a na koncu jest jakis boss z duza iloscia hp i niezla obstawa ktoremu nie damy rady samemu ... , pozniej dostaje sie jakis wiekszy drop , exp ,oczywiscie potrzebne jest zgranie , tank , dps, buffer

raidy - moze na niego leciec caly server bez ograniczen graczy

Pozdro zapewne zagrales chwilke ... ja musze zagrac z 2-3 dni aby ocenic gre ;]

Aaa, powiedział coś złego na RoMa, zjedźmy go wszyscy!!! I macie do mnie pretensje...

Po prostu pograł, zobaczył że ta gra to nuda i wyłączył, tak jak to zrobiłem ja. Jak się nie podoba ten punkt widzenia to narq.

Kozak, możliwe, że o to chodzi, ale w innym temacie napisał, cytuję:

bo gralem tylko ogolnie........tera widze ze to fajna gra.............

Więc bez prymitywizmu, proszę. Jeśli sądzi, że to słaba gra, to niech tak sądzi do końca. Ja również uważam, że ta gra trafia wyłącznie do określonego typu gracza, którym akurat nie jestem, więc mi się nie podoba.

Aaa, powiedział coś złego na RoMa, zjedźmy go wszyscy!!! I macie do mnie pretensje...Po prostu pograł, zobaczył że ta gra to nuda i wyłączył, tak jak to zrobiłem ja. Jak się nie podoba ten punkt widzenia to narq.

Zawsze daleko Ci było do populisty, ale żeby stawać w obronie osoby, skazanej przez forumowiczów na ścięcie łba to trochę przesada. To nie chodzi, że RoM mu się nie spodobał, tylko w jaki sposób to napisał. Opisał to, na tak niskim poziomie, że riposta musiała być taka ostra. Jakby napisał normalnie, że gra mu się nie podoba, to nie byłoby sprawy.

Buhehehe podepnij ktos ten temat bo naprawde poprawia humor.

Nie powiedziałbym że Runes of Magic to gówno bo jest jedną z najlepiej rozbudowanych gier F2P. Jakoś mi się nie spodobała i narazie nie gram ale dzisiaj lub jutro chce "zaliczyć"drugie podejście do tej gry :> może dołączę się do gildii.