Warto grać (załamałem się w 6.2)

Hej, wszedłem po patchu 6.2 do gry i mówię EJ gdzie są wszystkie inty i co tu robić, odinstalowałem grę i tyle.
Troszkę odpocząłem i przychodzę z pytaniem czy wielu ludzi gra, jest co robic i to dobry aion czy jeszcze gorszy niż wcześniej ?

Po pierwsze to patch 6.0, nie wiem po co zakładasz te dziwne wątki, przecież grasz w archeage i dobrze się bawisz albo szukasz podobnej gry. Jeśli Ci nie pasuje to nie graj, sprawdz aion info i zobaczysz że sporo osób gra i nie narzeka. Pewnie jest dla ciebie za trudne i sobie nie radzisz w końcu sam mówiłeś że nie lubisz pvp a Aion w nowym patchu jest bardziej na ten tryb nastawione więc w tej grze nie znajdziesz miejsca dlatego najlepiej odpusc i poczekaj do następnego patcha, może akurat wtedy coś zmienia :smile:

W aiona gram zapewne dłużej od ciebie ale ok ? A gram w wiele gierek bo mam na to czas :slight_smile:

To jak się zalamales i dostajesz po tylku na pvp to najlepiej odpuść i graj w gry gdzie tego nie ma bo aion teraz jest tylko nastawione na pvp

A… nawet tego pvp nie sprawdziłem, po prostu zalogowałem się, zobaczyłem to co odjebali i powiedziałem “aha”