Warto kupić albiona?

Witam zauważyłem że albion ma przecenę i nie wiem czy go kupić :confused:
Jak tam z graczami w tej grze??? ( bo niby samemu troszku ciulowo się gra )

Z ludźmi nie ma problemu. Do polskiej gildii dolącz i bez problemu znajdziesz party na wszystko.
Solo można jak najbardziej grać, tak samo się gra jak w inne mmo. Z grupą weselej no i więcej contentu zrobisz.
Gra jest przyjemna, pve, pvp i mieszanka obu trybów. No i grindu jest od groma, trzeba lubić grind ;p
Do tego, na dalszym etapie gry przy expieniu czy pvp jak się wyłożysz to tracisz cały sprzęt a ten na wyższych lvlach nie jest tani i trzeba ogarnąć drogę do zarabiania a tych jest sporo, mniej lub bardziej efektywnych.

Mogę Ci polecić moją gildię, CRP, polska gildia. Są jeszcze inne gildie i odradzam Ci od razu KACZUSZKI, strasznie niedojrzali gracze, wyzywanie na czacie itp :confused: no chyba, że lubisz takie klimaty ;p

1lajk

Z chęcią podepnę się pod temat :slight_smile: Interesował mnie Albion ale nie byłem do końca przekonany :slight_smile:
PS. Czy mógłbym prosić o linka do promki na PW?

A są jeszcze jakieś polskie gildie? Lub może inaczej jakie polskie gildie się liczą i do której najlepiej dołączyć?

WItam. Grałem w Albiona jak wyszedł przez dobre 2-3miesiące . Mieliśmy mocną , dużą gildie i na jednej z krain trzymaliśmy terytorium . Powiem tak. GRA Jest fajna… ale po wbiciu tego 6-7 poziomu specjalizacji , jak nie grasz z +3/4 graczami z dobrym eq , to Cie będą rajdować , będziesz tracił eq zbierane przez godziny itp. Moim zdaniem gra miala duzy potencjal . Ale twórcy nie słuchali graczy. No i oczywiście spam gold sellerów zniszczyl na dobre gospodarke. Jeśli wam to nie przeszkadza , to gra wydaje sie okey. Ale ostrzegam. Wbrew pozorom , nie ma tam na dłuższą mete co robić . Chyba że ktos chce poswiecac kilka godzin dziennie na dropiu jakiegos surowca, z którego i tak nic nie ma :wink:

Weak gildia The Reborn /KFC. ( reborn przechodzi do kfc po sezonie )
Unikaj Sociatel~~ to nędznicy no skile i wlg wstyd tam się pokazać a potem iść do " normalnej gildi "

Można zarabiać na expieniu i pvp, ja tylko tak robię hajs i cały czas stać mnie nie sety. 6-7 specka to z 30min grania kappa.
Niema co robić? Hmmm pve, wbijanie specek na 100 by coś robić na pvp, no i właśnie pvp XD.

Jeżeli szukasz gildii to aktualnie najwięcej znaczy kfc, jeśli chcesz bardziej casualowa to CRP, i tak jak ktoś wyżej pisał: unikaj scoi.

Jeśli jest tak jak mówisz że kfc najwięcej znaczy to wątpię że szybko będę wstanie tam dołączyć

do mnie nie przemawia bezklasowość niestety, wystarczy zmienić broń i pozamiatane… ;/

na stronie albiona jest promocja jeszcze przez 22 godz
na steam tez jest ale nie wiem jeszcze jak długo

Zarobić można wszędzie, tak jak koledzy wyżej polecam jak najszybciej dołączyć do którejś z polskich gildii. Z tymi radami odnośnie której…
ScoiaTael jest obecnie jedyną polską gildią która posiada miasto(wioske) na rubieżach (strefy end game) natomiast KFC wciąż próbuje cokolwiek wywalczyć - głównie na forach itd ^^ (Troszkę piecze prawda :smiley: ?)
Wracając do tematu, osobiście polecam grę szczególnie jeżeli chcesz porobić trochę pvp w tej mniejszej (5vs5) i większej 100+ skali.

Mi nie podeszła ta gra chętnie odstąpie konto za rozsądną cene a jest jeszcze premium przez kilka dni. Do mnie nie przemawia gierka.


Ta co to jest prawie 3x więcej pvp famu kappa.

No i widzisz, wystarczyło 3x mniej KF aby zdobyć wioskę :smiley:

1lajk

A może jest jakaś osoba która wytłumaczyłaby mi co i jak w tej grze??? (moge wbić na ts discorda)
Byłbym wdzięczny za pomoc :smiley:

Warto zapytać na oficjalnym kanale Albiona na Discordzie. Z tego, co pamiętam było tam zawsze mnóstwo ludu i być może znajdziesz kogoś szybciej niż tutaj :slight_smile:

Najlepiej dołącz do jakiejś gildii, tam Ci najszybciej wytłumaczą.

mysle nad powrotem do gry czy w grze występuje healer ?

tak, na holy albo drud lasce. Jak wolisz ;p