Warto kupic

Czesc, mam pytanko. Czy aktualnie warto kupic gre (troche glosno ostatnio bylo o atakach DDOS i braku dzialania tworcow w ta strone)? A jak tak to, ktory pack najbardziej oplaca sie kupic? Z gory dzieki ;)

Czesc, mam pytanko. Czy aktualnie warto kupic gre (troche glosno ostatnio bylo o atakach DDOS i braku dzialania tworcow w ta strone)? A jak tak to, ktory pack najbardziej oplaca sie kupic? Z gory dzieki 

Twórcy akurat cały czas pracują nad infrastrukturą sieciową. Zabezpieczyli grę przed atakami DDOS, ale z uwagi na odległość serwera od Europy (jest w Ameryce chyba) oraz "fizyczne" ograniczenia samego serwera... gra na razie działa "jakoś", niestety z przewagą "bylejako". Możesz liczyć na ping w okolicach 130, przy czym często zdarzają się lagi i kilkusekundowe zwiechy, zwłaszcza w weekendy. To jest coś, co twórcy absolutnie muszą poprawić, inaczej stracą graczy - to jest bezsprzeczny fakt.

Co do samej rozgrywki - to jest kwestia subiektywna. Ja po troszkę ponad miesiącu grania stwierdzam, że drugi raz bym tej gry nie kupił, a szanse na to, że przedłużę premium, są raczej nikłe. Nie chcę się rozpisywać - mnie bardziej interesował aspekt sandboxowy, tymczasem wszystko skupia się na kilku czynnościach, swoboda rozgrywki polega na tym, że albo uczestniczysz w masowym PvP lub Hellgate'ach albo się nudzisz. Z tym, że do tego musisz mieć gildię pełną hardkorowców (inaczej zawsze znajdzie się jakaś inna gildia, która sprowadzi Cię do parteru). Mniejsze grupy mogą łazić na dungeony, ekspedycje albo bawić się w crafting/gathering, ale wszystkie te czynności są płytkie i nudne. Pozostaje jeszcze rozwój wyspy, ale to po prostu bardziej rozbuchane połączenie Farmville i dowolnej gry przeglądarkowej w której rozwijasz swoje "włości".

Powiedziałbym, że gra po prostu nie trafiła w mój gust, ale przez ostatni miesiąc faktycznie grałem prawie codziennie po kilka godzin, aż w którymś momencie walnąłem w ścianę. W żadnym innym MMO nie miałem poczucia aż takiej bezcelowości i wszechogarniającej nudy/płytkości rozgrywki/powtarzalności/niepotrzebne skreślić...

Czasami trochę przylaguje ale ogólnie pistaczio.

Ta gra jest maksymalnie na miesiac i to chyba dla bardzo wytrwalych, mapy copy/paste a nawet ganking w koncu kiedys sie nudzi, absolutnie brak contentu i pomyslu na gre, gathering, ciągłe farmienie podobnie wyglądających dungeonów, ekspedycji? Nigdy jeszcze nie miałem okazji testować MMO które okazuje się w każdym aspekcie tak nużące.

nie polecam kupować, chociazby za same serwery ktore sa porazką i ciagle padają

Czesc, mam pytanko. Czy aktualnie warto kupic gre (troche glosno ostatnio bylo o atakach DDOS i braku dzialania tworcow w ta strone)? A jak tak to, ktory pack najbardziej oplaca sie kupic? Z gory dzieki ;)