Warto powrócić >>

czy warto znowu zagrać ? :)

Pytanie takie trochę z du*y, powiedz mi czemu było nie warto? Niestety z powodu tak dużej ilości reklam związanych z wersją końcową oraz turniejem do gry weszło wielu nowych graczy, nie muszę pisać jak większość takich gra i to by było na tyle, jak nie masz ekipy i grasz z randomami to nie radzę grać, bo można się czasami naprawdę zdenerwować.

@up

Zgadzam się za dużo zombie się wyłoniło z pod ziemi, sam byłem świadkiem jak zombie wziął na mida Chaaca i przepuścił linię Zhong Kui. Po czym napisał po 8 dedach "Are you mad No lifes". GG z taką grą

Gra jest spoko dzis grałem 2 rozgrywki i bylo cacy

trolle i debile znajda sie wszędzie ale jest ich zdecydowanie mniej niz w innych moba

@up

Chodzi mi o cioty z LoL'a wbijają się tacy i myślą że im więcej killi tym trudniej go zabić. Sam gram na noob koncie bo nie chce mi się grać rankedów z idiotami, którzy krzyczą ks. Do tego dostałem na głównym koncie bana za jechanie ludzi po rozgrywce na /w. Pisałem tam do zombie, To jest gra drużynowa a ty co robisz bez mózgu, jak my się bijemy to ty dalej po jungli latasz. Jak się nie potrafi grać drużynowo to się gra w tetrisa.

czy warto znowu zagrać ? :)