Warto zaczynać?

Siema, nie mam w co grać a z tego co pamiętam w Wildstara mi sie fajnie grało tylko przestałem bo było mało ludzi strasznie jak teraz wygląda populacja w tej grze ? opłąca sie wracać ?

Nie oplaca dalej jest malo ludzi i jest ich coraz mniej . Moze sproboj TESO ? brak p2p dosc fajne tyle ze b2p

Graczy jest tak mało, że gra ma ujemne liczby ;)

Naprawdę warto stracić kilka(naście) dni na odpowiedź na forum gdzie łatwo o hard-fanów przeciwnych gier i trolli zamiast ściągnąć klient w 1-2 dni i samemu sprawdzić?

Ja powiem tyle. Warto zagrać we wszystko co ci się spodoba, a jak ktoś patrzy tylko na cyferki to mu współczuje.

Poza tym populacja w Wildstarze jest dobra.

@Zarcu

Radzę ci się doszkolić w trollowaniu, bo ci słabo idzie.

Gram w Wildstara już dłuższy czas, jednak moje sesje ograniczają się do weekendów i paru godzin spędzonych w tygodniu. Jeszcze nie udało mi się wbić 50lvla żadną postacią, więc nie wiem jak to jest na max poziomie jeśli chodzi o populację. Podczas takiego typowego expienia na 20-40 poziomie na swojej drodze spotykam od 1 do 10 graczy w ciągu danej sesji przy gierce. Interpretacje tego czy to mało czy wystarczająco już pozostawiam Tobie. Dodam jednak że przechadzając się po Illumi czy też Thayd, czyli głównych miastach frakcji można napotkać bardzo wielu graczy i jeszcze nie zauważyłem żeby world chat był kiedyś uśpiony, a poszukiwania kilkudziesięciu osób do grupki np. na zabicie Metal Maw trwają w przeciągu paru minut. To też jest raczej za tym że ludzie grają jeszcze w tą gierkę. Także polecam sprawdzić zobaczyć, a gdy samotne expienie przynudza zatroszczyć się o znalezienie jakiejś gildii. Fajnie jest również zacząć grać z kimś i przemierzać świat we 2.

To tak uzupełniając do tego co powiedział @DreamerDream .

chętnie pogram :) mam jakas postać na 50tce

Wildstar ma się całkiem dobrze. Po ostatnich zmianach gra ożyła. Jak chcesz znaleźć rodaków w grze to pytaj o Pelikany

http://steamcharts.com/app/376570

No czy ja wiem, czy ma się tak dobrze :) w momencie pisania tego posta jest 315 graczy ONLINE. To troszkę mało. Obecnie pogrywam w Aste i tam przy 1500+ Online czasami ciężko znaleźć pt na dunga czy też bg. Być może w Wildstar wygląda to inaczej :) Sam właśnie chciałem wrócić do Wildstara (bo wkręciła mi się klasa Warrior) ale po statystykach się zniechęciłem.

@Arazziel Jest to liczba osób online NA STEAMIE zdecydowana większość osób jest na normalnym launcherze i ich nie widać, graczy jest duże, ale na End-game - tam nie ma żadnego problemu ze znaleziem party do czegokolwiek. Gorzej jest z low lvlami, ale od tego są guildie, mogą zawsze pomóc, pojść z tobą na dunga i pouczyć technik itp. moim zdaniem warto grać, jeśli jesteś gotowy na prawie samotne granie do end game, ale też chcesz pograć w miodny end game. Jeśli chcecie zaraz mogę się zalogować na gre i pochodzić po low lvl miejscach i zobaczyć ile ludzi lata.

żarty o martwym wildstarze przewijają się przez samą grę już chyba od dwóch lat i niech to będzie odpowiedzią na pytanie. ogólnie gra miodzio, jeśli lubisz takie klimaty, więc ściągnij i sam się przekonaj, czy warto.

żarty o martwym wildstarze przewijają się przez samą grę już chyba od dwóch lat i niech to będzie odpowiedzią na pytanie. ogólnie gra miodzio, jeśli lubisz takie klimaty, więc ściągnij i sam się przekonaj, czy warto. 

Tak Wildstar jest martwy od dnia premiery xD

Siema, nie mam w co grać a z tego co pamiętam w Wildstara mi sie fajnie grało tylko przestałem bo było mało ludzi strasznie jak teraz wygląda populacja w tej grze ? opłąca sie wracać ?