Warto zagrać?

Witam zastanawiam się ostatnio czy warto zagrać w C9 czytałem że weszła nowa klasa i że wejdzie nowy Kontynent kiedy ma wejść? a teraz mam pytanko warto???? a jeśli tak dlaczego i czy znalazł by sie ktoś do gry od początku?

Pozdrawiam Nixer ;p

Ja aktualnie nawalam na arenach PVP mam 29 poziom. I muszę powiedzieć, że sporo ludzi miesza :) Są polskie gildie i co najważniejsze gra w polskim języku xD

Jade dzis nad morze ale mam troszku czasu aby lyknac troszku pvp :)

Jest jeszcze ten jump event ?

Dlugo bronilem sie przed C9 ale wymieklem i musze zagrac choc chwile :)

Przy okazji poczytaj sobie ten temat i obejrzyj sobie filmik z gościem (ten co najwięcej i zabawnie komentuje), który gra z kumplem w tej samej gildii. Sam też polecał mi C9 jak najbardziej, chociażby do przekonania się na własnej rzyci, jak powinny wyglądać walki PvP w tego typu mmo:

(oglądać od początku do końca, nawet ci którzy nie mają pojęcia o co w tej grze chodzi)

ok :) Demonisher jest dziwny, nie zagram nim... wracam do mojego shadowa 25lv :) bo do warka 63lv mi sie juz nie chce :)

Pogram do 19 tak a potem tydzien przerwy :)

No to ja I Qeshua wracamy do gry ja zagram albo guardian albo blademaster on Shadow jak ktoś jeszcze chętny zapraszam

Gra ciekawa i jak masz dużo czasu poświecic w grze to super sie gra (mam assaina 54 lv ^^)

Gra ciekawa i jak masz dużo czasu poświecic w grze to super sie gra (mam assaina 54 lv ^^)

Wbijanie poziomu maksymalnego nie wymaga tyle czasu co np. w Aionie czy innym typowym mmo, więc wcale tak dużo czasu nie potrzebujesz.

Poza tym tutaj bardziej skilluje się właśnie PvP. Z tego powodu w czasie levelowania, nowy gracz oswaja się ze składaniem combo i szuka słabości innych klas aby się przez owe przebić. Na wyoskich poziomach (wysoki skill) są anty-klasy, czy ten kontruje tego itp. Niżej każdy może pobić każdego, więc dalej jest to zabawa, ale potem podobno niektórzy szukają nawet nauczycieli do pokazanie dla ich klasy najlepszego combo. Więc jest dość ciekawie.

Jest chyba jedna czy dwie klasy imba, dla kompletnie nie wymagających graczy (tak było jeszcze z rok temu jak rozmawiałem z wyjadaczem C9), więc nowi powinni tym się zainteresować.

Teraz warto ogólnie zagrać ponieważ tak rok temu był porypany balans np.reaper miał skilla któr powodował że nie można było go powalić a na dodatek jeszcze elemental huhu taki dmg wywalal i niedalo sie przerwać (w powietrzu jakies 4m)

Dalej reaper jest op :-]

Ze zwykłego hita robiąc Combo cię złoży :S jego kosa ma spory zasięg...

Demonisher jest mocny na bank ale ja z niego nie potrafię nic wyciagnac:] heh

Jedyne co mi się u niego podoba to transformacja w demona :]

W niedziele wracam wiec zaczniemy rozwalke :-]

Jeżeli można to dołącze się.

Jeszcze nie wiem czy grać moim Reaperess (coś koło 55lvl) czy od nowa Demonisherem...

Graj od nowa :]

Wykreuj postać z jump eventu od razu 20lvl. Nie będziesz musiał nawalac aby wypróbować demona.

Qeshua ty wydajesz sie byc ogarnietym w c9 jak jest z ISe? bez placena da sie grac? nie ma p2w? ostatnio od webzena gralem w SUNA i boje sie troche o IS

piszą coś o botach zalewających serwery i o tym ze nie oplaca sie juz zaczynac bo stan gry jest fatalny... pvp po mimo ze dbre to malo kto teraz gra

czy to prawda?

Wszystko te zarzuty to kłamstwa.

Może są boty ale osobiście nie widziałem, nawet jak by były to wątpię aby miały wpływ na świat dungeonowy.

Mało ludzi gra? Mnóstwo ludu gra ! W sobotę przed wyjazdem grałem chwile i miasto pekalo w szwach. Dużo Polaków gra a o obcojrajowcach nie wspomnę. Najgrozniejsi są Turcy i Niemcy jak coś.

IS jednym z lepszych na rynku.

Zero p2w. Co zbajdziemy w item shopie? Kostiumy, kostiumy i jeszcze raz kostiumy ! Unikalne ! Oraz parę baboczkow.

Tak jak Qeshua napisał warto grać ludzi dużo jump event teraz można odrazu wypróbować jaka postać się chce ja zaczynam za 2-3 dni bo teraz brak czasu wszystkich zainteresowanych zapraszam do tego tematu http://mmorpg.org.pl/forum/topic/50545-ekipa/

Myślę ze juz dużo się dowiedzieliśmy o tej produkcji :-]

Przekonała ona kogoś do gry?:]

Jak będę tworzył gildie będę stawiał nacisk na pvp bo to najważniejszy aspekt gry.

oczywiście że warto. gra jest stosunkowo młoda a graczy jest naprawdę bardzo dużo. na brak party nigdy nie narzekałem . Dużo polskich gildi które na pewno ci pomogą

Qeshua ty wydajesz sie byc ogarnietym w c9 jak jest z ISe? bez placena da sie grac? nie ma p2w? ostatnio od webzena gralem w SUNA i boje sie troche o ISpiszą coś o botach zalewających serwery i o tym ze nie oplaca sie juz zaczynac bo stan gry jest fatalny... pvp po mimo ze dbre to malo kto teraz graczy to prawda?

Ta gra nie polega na grindzie, wyoskie poziomy nie zdobywa się długo, a głownie o co chodzi w C9 to PvP. Bot nie ogarnie za nikogo duela, tym bardziej nie nauczy gracza jak dobrze, np. składać combo. Z tego powodu boty, nawet gdyby była ich cała masa, to nie powinny przeszkadzać w grze.

mnie przekonaliście , właśnie ściągam grę ^^

Na jakim servie gracie czy coś ?

My gramy na Eu Mamy Gildie jak coś napisz pw podam namiary na tsa Pozdrawiam