Warto?

Mam jedno pytanie- czy warto grać w tą grę? Mam komputer wystarczająco mocny, aby uruchomił niemal każdą grę, więc ze sprzętem nie będzie problemów. Stawiam szczególną uwagę na:

-crafting

-grind

-grywalność

-jak najmniej anime i mang

I jeszcze raz powtarzam- warto?

Jeżeli zależy ci na grindzie to gra nie dla ciebie, ponieważ szybciej się leveluje robiąc questy.

Questy też mogą być, ważne, aby był znośny. I przy okazji- jest tam system housingu (kupowania domów)? A jeśli tak, to jak zdobyć taki dom i go umeblować?

Nie gralem w to, ale odpowiem ci, bo sprawa pojawiala sie juz ze 100 razy.

Questy też mogą być, ważne, aby był znośny

Expienie polega na robieniu questow. Te sa rozne. Nie brakuje tez zenujacego wybij 100 potworow i wroc, ale podobno sa tez calkiem ciekawe, zroznicowane.

I przy okazji- jest tam system housingu (kupowania domów)? A jeśli tak, to jak zdobyć taki dom i go umeblować?

swoj dom posiadamy od poczatku gry. Wszytsko wyjasnia nam babka w grze. Dowiesz sie od niej, jak go umeblowac itp.

Mam zainstalowane ale to jest podróbka WoWa (Nie lubię podróB) polecę ci Rohan Online dla mnie x50 fajniejsze.

Xesmin może byś zobaczył kiedy temat był założony a nie bawić się w Archeologa. Proszę o zamknięcie tematu ponieważ sprawa została już rozwiązana.

polecę ci Rohan Online dla mnie x50 fajniejsze.

Hah! Bystry jesteś, bo w większej części to Rohan jest kopią L2 (tak chociaż słyszałem)

Sorki za spam :/

też zapytam do czego ta gra jest podobna, czy jest podobna od tego chłamu: "The Chronicles of Spellborn"?

Czy ta gra to coś w stylu obliviona tylko z multiplayerem?

Mam jedno pytanie- czy warto grać w tą grę? Mam komputer wystarczająco mocny, aby uruchomił niemal każdą grę, więc ze sprzętem nie będzie problemów. Stawiam szczególną uwagę na:

-crafting

-grind

-grywalność

-jak najmniej anime i mang

I jeszcze raz powtarzam- warto?