Warto?

Czy warto wrócić? są jeszcze tam ludzie?

nie ukrywam jedyna gra z tak super "sci fi" klimatem przypominająca Jak 2 czy ratchet & clanka.

Pobrać bym pobrał chętnie ale czy będę odczuwał samotność i czy BG nadal tak długo się szuka?

@edit - warto wrócić, pobrałem i powiem że nadal jest dużo ludzi i nawet więcej niż się spodziewałem, można grać i nie czuć się samemu - może przez dodatek albo gracze wcale nie odeszli :D

Też mam ochotę wrócić. Możemy razem pograć, zawsze będzie raźniej (ta sama frakcja i klasa) i można grać :D

* To jest fajna gra tylko trzeba się wczuć w klimat :) i znać trochę angielski :P

Moja osobista opinia warto lecz wcześniej zapoznaj się z klasami i obrażeniami przez nich zadawanymi gdzie medyk jest jednym z najlepszych dps'ów.

Po jakiej stronie grasz?

Na jakim servie gracie/planujecie grać? Osobiście zastanawiam sięnad Jabbit, jako iż jest tam gildia, promująca się na tym forum.

Mi obojętnie

Jest tylko jabbit, ja ogółem jestem doświadczonym graczem bo mam 4x50lvl - strona dominon :D

To dobrze, ja jestem początkujący więc będę miał kogo się radzić w razie problemów xDD, podajcie jeszcze nicki, a ja będę się odzywał już w grze, jak dobrze pójdzie to ok. 23 już zacznę grać =3

Jeżeli jesteście zainteresowani to zapraszam do dołączenia do naszej gildii "Pelikany". Jesteśmy jedyną aktywną polską gildią po stronie Dominion na serwerze Jabbit. Nasz główny focus to PVE ale do PVP też się osoby znajdą. Nasz progres na raidach to: GA 6/6 i DS 4/9. Raidujemy 3 razy w tygodniu

Osoby do kontaktu w grze to:

Moonfighter Pelikan - codziennie po 21 jestem online

Regis Brodacz

Enade Cyrec

Myczek Pelikan

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na nasze forum: www.pelikany.tk lub na serwer TS3 pelikany.tk

Czy warto wrócić? są jeszcze tam ludzie?

nie ukrywam jedyna gra z tak super "sci fi" klimatem przypominająca Jak 2 czy ratchet & clanka.

Pobrać bym pobrał chętnie ale czy będę odczuwał samotność i czy BG nadal tak długo się szuka?

@edit - warto wrócić, pobrałem i powiem że nadal jest dużo ludzi i nawet więcej niż się spodziewałem, można grać i nie czuć się samemu - może przez dodatek albo gracze wcale nie odeszli :D