Warzone - utrata pakietów

Witam
grając w warzone mam stałe fps 150, ping tak 20-35 ale zawsze utratę pakietów mam tak ok 15-40%
grając np w cs takich problemów nie mam
czy ktoś wie czym może to być spowodowane ?
internet od lokalnego dostawcy

musiałbyś logi pokazać co masz za usługi poodpalane.
jeżeli problem nie występuje w innych grach, to jest to możliwe że twoj dostawca internetu puszcza Cię po drugich kablach, kiedyś była taka sytuacja z Orange i CS:GO że w momencie rejestracji klienta w systemie przypisują Ci pewną część infrastruktury, a nie koniecznie musi ona dobrze koegzystować z np. Infrastrukturą call of duty. i w tym momencie twój dostawca może, ale nie musi tego fixować.
Przyczyn może być sporo, pierw popatrzmy w logi. ściagnij program typu Logwatch albo Neteye i daj to co Ci wyszło na jakiś hosting.

thz za odpowiedz
ale mma pytanie czy sa jakieś inne programy do tego ? bo ani ten Logwatch ani neteye się nie chcą zainstalować

HijackThis, EventlogManager

z tego HijackThis którą opcję wybrać do skanowania ?
system scan and save a logfile
system scan only
list of backups
misc tools
online guide
none of the above just start a program

system scan and save a logfile

https://megawrzuta.pl/download/4670775015faecd2a457409eac770fe0.html

dość popularny tytuł F2P + ogólna panika na świecie i siedzenie w domu + może nie do końca serwery gotowe na taki boom = często problemy z działaniem sieci u dostawców internetu :wink: zbadaj trasę połączenia przez tracert / WinMTR
Jak dobrze pamiętam same portale streamigowe (HBO GO / Netflix / YT / Amazon itp) zgodziły się obniżyć domyślną jakość odpalanych filmów bo łącza na całym świecie Operatorów dostają po dupie :smiley: