Wasze wrażenia z darmowego weekendu

Cześć wszsytkim :)
Jak w temacie, jak tam wasze wrażenia z gry? :)

Sprobowalem ponownie i smialo moge stwierdzic ze wracam do Paladinsa. Dobra reklama i grafika OW to nie wszystko. Wole gre bardziej na rozegranie taktyczne z teamworkiem, a system kart to dopelnia. OW jakis taki nudny, osobiscie 2 meczyki i klops, unistall.

Wole gre bardziej na rozegranie taktyczne z teamworkiem

No sry ale Paladins żadnego właśnie teamworku nie ma nie wspominając już o jakiejkolwiek taktyce, gracze pędzą na pałę by zdobywać kille, ot, taka taktyka. Ogólnie ja nie gram w strzelanki bo ich po prostu nie lubię, overwatcha zakupiłem w dniu premiery i wbiłem 50 level i odstawiłem bo FPS to nie mój klimat, w Paladins grałem tylko godzinę i jest to taka karykatura OW gdzie idziesz na ślepo jak reszta graczy bez ładu i składu, bez większego sensu

Ogólnie strzelanki szybko mnie nudzą

Po godzinie grania uwazasz ze brak team worku, a ja po 150h mam inne zdanie.

 OW jakis taki nudny, osobiscie 2 meczyki i klops, unistall. 

Po godzinie grania uwazasz ze brak team worku, a ja po 150h mam inne zdanie.

Aha :D

Czytając te 2 posty łatwo się domyśleć, w jakim kierunku pójdzie ta dyskusja...

W sumie to wiedziałem o tym już po przeczytaniu nazwy tematu.

Grałem w oby dwie gry i OW > Paladins dla Plebsu. W Paladins w przeciwieństwie do Overwatcha wszystko jest ubogie. Czarę goryczy dopełniają absurdalne hit boxy.

Aha 

Czytając te 2 posty łatwo się domyśleć, w jakim kierunku pójdzie ta dyskusja...

To jest znak że czas się rozsiąść wygodnie i zrobić popcorn bo coś czuję że ten temat będzie lepszy niż kabaret Kappa

Grałem w oby dwie gry i OW > Paladins dla Plebsu. W Paladins w przeciwieństwie do Overwatcha wszystko jest ubogie. Czarę goryczy dopełniają absurdalne hit boxy.

Dlaczego dla plebsu? Bo ma slabsza grafike i jest za free? Jesteś płytki. Po za tym Paladins jest w becie, a OW mialo juz swoja premiere.

To jest znak że czas się rozsiąść wygodnie i zrobić popcorn bo coś czuję że ten temat będzie lepszy niż kabaret 

To normalne na tym forum :) Dzieki temu forum nie upadlo jeszcze.

Swoją drogą OW Origins Editions jest w przecenie na BN :)

Sprobowalem ponownie i smialo moge stwierdzic ze wracam do Paladinsa. Dobra reklama i grafika OW to nie wszystko. Wole gre bardziej na rozegranie taktyczne z teamworkiem, a system kart to dopelnia. OW jakis taki nudny, osobiscie 2 meczyki i klops, unistall. 

Po godzinie grania uwazasz ze brak team worku, a ja po 150h mam inne zdanie.

Co to za jakiś straszny pokaz hipokryzji, komuś nie pozwalasz ocenić po godzinie, a sam po dwóch grach wyrabiasz sobie zdanie na temat gry. Rozumiem, że mogłeś wcześniej grać, ale dalej zaprzeczasz sam sobie.

Też trochę pograłam w OW i stwierdzam, że zwykła strzelanka od co. Raczej tyle kasy nie jest warta. Jak ktoś ma ochotę do czegoś postrzelać to Paladinsy czy nawet stare dobre Team Fortess 2 spokojnie wystarczy.

Masa moich znajomych jarała się OW i nerdziła w nie dwa tygodnie bez przerwy po premierze. Aktualnie widzę, że nikt z nich już nie gra, jeden nawet mi płakał, że żałuje kasy na to.

Na moje przehypowany tytuł i tyle, wielki hype bo Blizzard, nic więcej.

Kupuje w piątek

Też trochę pograłam w OW i stwierdzam, że zwykła strzelanka od co. Raczej tyle kasy nie jest warta. Jak ktoś ma ochotę do czegoś postrzelać to Paladinsy czy nawet stare dobre Team Fortess 2 spokojnie wystarczy.

 

Masa moich znajomych jarała się OW i nerdziła w nie dwa tygodnie bez przerwy po premierze. Aktualnie widzę, że nikt z nich już nie gra, jeden nawet mi płakał, że żałuje kasy na to. 

 

Na moje przehypowany tytuł i tyle, wielki hype bo Blizzard, nic więcej.

No co ty nie powiesz ja w wowa po zakupie legionu no-life robiłem sobie w sumie dziennie 6h przegranych po tygodniu już rzygałem i musiałem sobie przerwę zrobić w grudniu wracam do gry.
W OW gram sobie 2-3h dziennie do tego gram z kumplami na steamie w Over 9000 Zombies! i OW się nie nudzi, w porównaniu do Paladins gdzie nie ma w budowanej komunikacji głosowej, i większość leje na team play. Do tego dochodzi styl gry wychylę się zadam demage schowam się żeby zregenerować HP i tyle w temacie potem mamy co mamy.

Cześć wszsytkim :)
Jak w temacie, jak tam wasze wrażenia z gry? :)