Wciągający serial... once again

Tak więęęęc. W związku z tym, że wszystko co dobre albo się pokończyło, albo trzeba do lutego czekać - postanowiłem znowu wyruszyć na poszukiwania jakiegoś dobrego serialu. Lubię sobie wieczorkiem coś pooglądać, nie powiem.

Seriale, które mi się podobały:

-HIMYM,

-The Walking Dead (3 sezon masakra),

-Grimm,

-Wilfred,

-Game Of Thrones.

I to by było na tyle.

Szukam czegoś wciągającego, z wartką akcją, ciągłym mrowieniem jąder, dobrą fabułą...

Niestety, ostatnio jest sporo nowych na iitv, i nie mogę się zdecydować. Hilp plix.

Supernatural? Nie jest nowy ale większość ludzi których znam wchłania po kilka odcinków dziennie by nadrobić zaległości. Wartka akcja, miażdżąca (no, przynajmniej w większości odcinków) fabuła i oryginalny pomysł.

Koyiro,a obejrzałeś drugi sezon Wilfred ?

Breaking Bad. I tyle.

@3up, ilość sezonów trochę straszy ;d.

@2up, pewnie :D

@up, kiedyś leciało na Polsacie, i jakoś o tym zapomniałem. Ale skoro już nie puszczają, to można by było wrócić. :)

Sons Of Anarchy świetny serial jak dla mnie ;)

Serial opisuje losy gangu motocyklowego dość dużo się dzieje ogólnie polecam obejrzycie to sami ocenicie :)

Persons Unknown. Oglądałem i całkiem fajny ci powiem :). Chodź niestety dużo akcji nie ma.

The big bang theory, Family Guy, Lost, Terranova ( czy jakos tak, ten co spielberg z dinozaurami krecil.)

South Park>:::;;;;ęę

The Wire

Unce opon a time - skoro Grimm Ci się podobał, to i to pewnie podejdzie.

Primeval - można się nieźle wciągnąć, a zwroty akcji - powalają.

Warehouse 13 - fajny pomysł, który trochę przejaskrawili później.

Eureka - spin off tego powyżej, ale w moim odczuciu dużo lepszy.

Albo True Blood

Pod koniec roku możliwe że będzie już S.H.I.E.L.D, zacznie się fabuła zaraz po finale Avengers ;)

Dexter - najlepszy serial ever :)

Lub jak ktoś mówił wcześniej, Supernatural (Nie z tego Świata). Zaczął się s8, jestem na 6 a zacząłem oglądać od Bożego Narodzenia :P

Pozdro

Ja mogę polecić Dextera, Supernatural, Terranova, Arrow.

spartacus, dzis zaczal sie trzeci sezon

Dzięki za propozycje ^^. Będzie co oglądać w drugim tyg. ferii.

big bang theory

friends

i ten nowy sherlock

Allo, allo

Zemsta - Revenge naprawde wciągający serial.