Wehikuł czasu to byłby cud

Cześć siemanko,
W zalewie powtarzalności gier ostatnich kilku lat i sporej monotonii na rynku gier mmo/multiplayer postanowiłem odświeżać sobie regularnie dobre klasyczne tytuły gier przeważnie singleplayer. Przedział dolny w którym gra wyszła nie istnieje, górny umownie ustalmy na 2k12. Pochwalcie się jakie wy klasyczne gry lubicie, jakie odkryliście po latach i opowiadajcie w coc klasycznego warto zagrać. Bardzo jestem cieka waszych opinii, a i postaram się samemu z tego tematu robić bazę informacyjną dla mnie jak i wielu z nas. Zaczynając pierwszą grą która tutaj się znajdzie wyjdzie ode mnie i jest:

No One Lives Forever - Strzelanina z roku 2000. Produkt dziś zapomniany choć kiedyś bardzo dobrze oceniany. W grze wcielamy się w Panią Cate Archer - czyli damską wariację na temat James’a Bonda. Cała gra utrzymana w klimatach lat 70 dzieci kwiaty i te sprawy :wink: Kupe tu odwołań do popkultury, mnóstwo fajnych śmiesznych gagów. Ciekawe mechaniki i gameplay który wcale tak strasznie się nie zestarzał. Bardzo mocno polecam :slight_smile: Gra doczekała się kontynuacji i spinoffa w postaci gierki Contract J.A.C.K.

Zachęcam do dyskusji i sam będę też tę listę uzupełniał.