Wiadomości

Hey. Mam problem właśnie w wiadomościami na portalu. Od chyba jakichś dwóch-trzech tyg (albo kilka dni po zmianie wyglądu strony, nie pamiętam) mam jakąś nieprzeczytaną wiadomość, ale cały czas jak próbuje wejść w swoje wiadomości to wyskakuje mi jakiś błąd. A dokładnie:

We're sorry, but something went wrong.

If you are the application owner check the logs for more information.

Czy tylko ja tak mam? Da się z tym coś zrobić? Pomocy

Ja również mam taki błąd - zostało to zgłoszone, spokojnie ;)

A u mnie jest okej.

To na serio będzie ktoś coś z tym robił, czy po prostu niektórym wiadomości działają, a niektórym nie i tyle? Bo w sumie to mija już tydzień od napisania tematu

Widzę, że lipa i nikt się chyba tym nie zajmie.

Przypadkiem odkryłem jak przeczytać wiadomości na które normalnie nie mogę wejść przez ten błąd o którym wcześniej pisałem.

Tak więc by przeczytać wiadomość trzeba wejść na maila którego użyliśmy to rejestracji konta. I tam powinniśmy znaleźć powiadomienia o nowej wiadomości. Klikamy "przeczytaj nową wiadomość" i jakimś cudem ona się nam wyświetli na nowej karcie O.O

Hey. Mam problem właśnie w wiadomościami na portalu. Od chyba jakichś dwóch-trzech tyg (albo kilka dni po zmianie wyglądu strony, nie pamiętam) mam jakąś nieprzeczytaną wiadomość, ale cały czas jak próbuje wejść w swoje wiadomości to wyskakuje mi jakiś błąd. A dokładnie:

We're sorry, but something went wrong.

If you are the application owner check the logs for more information.

Czy tylko ja tak mam? Da się z tym coś zrobić? Pomocy