Wideorecenzent na okres próbny

Chciałbym poinformować wszystkich o wstąpieniu w szeregi redakcji - Miriadel'a. Miriadel póki co jest na okresie próbnym i zajmować się będzie nieco ostatnio zapomnianym kanałem YT (wideorecenzent). Mam nadzieję, że decyzja ta nieco ożywi nasz kanał i wyjdzie wszystkim na dobre.

Witam na pokładzie i liczę na długą, owocną współpracę!

;)

super, nareszcie coś się będzie działo ;]

Mam nadzieję że sprostam waszym wymaganiom :)

O! A się ostatnio zastanawiałem czemu Aeth utonął w eterze.

Przynajmniej jakieś nowe widea będą, choć gotuj się na krytykę :rolleyes: nawet nieuzasadnioną.

O! A się ostatnio zastanawiałem czemu Aeth utonął w eterze.Przynajmniej jakieś nowe widea będą, choć gotuj się na krytykę nawet nieuzasadnioną.

Dobrze powiedziane :P

Ten twój filmik z Troy jest całkiem niezły, czekam na następne :)

Powodzenia właśnie oglądam twoj pierwszy filmik na TheMmorpgLive i stwierdzam że spoko :)

Właśnie panowie dodałem pierwszy filmik.Zapraszam do oglądania i komentowania.

Wszystko fajnie, ale trochę mało mówisz, chociaż fakt nie są to pierwsze wrażenia, a i na przyszłość zmniejsz detale lub rozdzielczość bo 18 fps jest widoczne na filmiku.

Ok dzięki za info.Mało mówiłem bo mam problemy z zębem i staram się mówić jak najmniej :P

Super są twoje recenzje, ale mów trochę głośniej, albo przycisz muzykę w grze bo, w niektórych Cie dobrze nie słychać.

Mogę dostać warna za ten post ale mnie to nie obchodzi.

Up-Tak się zastanawiam nie mogłeś mu tego w komentarzach napisać?! A nie bo szanowny pan chyba chce sobie nabić pościki czyż nie.Jezu, głupota ludzka nie zna granic.Temat już dawno zapomniany a tu się wtrynia taki i pisze.Może poszukaj jakichś tematów z 2008 i tam coś napisz?

Up-Tak się zastanawiam nie mogłeś mu tego w komentarzach napisać?! A nie bo szanowny pan chyba chce sobie nabić pościki czyż nie.Jezu, głupota ludzka nie zna granic.Temat już dawno zapomniany a tu się wtrynia taki i pisze.Może poszukaj jakichś tematów z 2008 i tam coś napisz?

1288887776_by_Aelreda_500.jpg

Chciałbym poinformować wszystkich o wstąpieniu w szeregi redakcji - Miriadel'a. Miriadel póki co jest na okresie próbnym i zajmować się będzie nieco ostatnio zapomnianym kanałem YT (wideorecenzent). Mam nadzieję, że decyzja ta nieco ożywi nasz kanał i wyjdzie wszystkim na dobre.

Witam na pokładzie i liczę na długą, owocną współpracę!

;)