Wieczorne granie

Czesc

Szukam kogos do wspolnego wieczornego grania. Gra tylko w godzinach 21-24 bo mam male 500+. Komunikacja ts3. Moge grac w rozne gry, to nie jest dla mnie wazne. Liczy sie fun i dobra zabawa. Wazna jest tez regularnosc zeby gralo sie przynajmniej te 3 razy w tygodniu. Nie mam wiekszych wymagan co do towarzysza, wiek nie jest dla mnie istotny, odrobina czarnego humoru nie zaszkodzi. Ponizej wymienie gry, w ktore gralem zeby bylo wiadomo jakie klimaty mnie szczegolnie rajcuja:

  • PoE
  • Diablo
  • MuOnline
  • CS GO
  • WoT
  • Rocket League
  • Grim Dawn
  • Soulfire
  • Titan Quest
  • Pagan Online

Tak jak pisalem jestem otwarty na propozycje, bardzo malo gralem w typowe mmorpg bo jakos sie nie moglem przekonac, ale jak bedzie z kim to sprobuje.

O Panie, piszę się na to. Grywasz w moje ulubione produkcje. Głównie właśnie lubię HNSy. Lubię też testować różne gry online - coopy, mmo, moby itp. Trochę pocinam w GTA5. Czasem w Fifę, ale to na ps4. Poksy Lets GO na switchu, z nostalgii. Najwięcej grywałem jednak w MuO, LoLa i PoE, tysiące godzin, lata gry.
Nie wiem tylko, czy mogę obiecać, że będę 3 dni w każdym tygodniu wieczorami. Zdarzają sie tygodnie gdzie z uporem maniaka grywam każda wolną chwilę, jak mam czas i mnie coś wciągnie. Zdarzają się i takie gdzie nie grywam prawie wcale, jak jedziemy do rodziny z narzeczoną, albo mamy jakiś inny wyjazd. Jeśli Ci to pasuje to zaproś mnie na steamie:

Hejo, wysłałem Ci zaproszenie (Jagdenzo). Na steamie uzgodnimy w co gramy i jak :smiley:

Wysłałem Ci zapro, nie wiem czemu ale powyższy link podmienił się na jakieś inne konto, moje to silas661… Już go poprawiłem.