Wiedzmin 1

Witam mam pewien problem z Wiedzminem 1

A konktetnie 0xc000007b

Mam orginalnego wieśka sciagałem też z piratów żadna wersja niedziała

Instalowałem Flameworki directy wszystko wciąż ten sam błąd

A szkoda bo chciałem w Wiedzmina 1 pograć z sentymentu

Win 10 64b

Ktoś pomoże Piwo stawiam

Wpisz w google "błąd 0xc000007b" i poczytaj co tam mądrego ludzie piszą/mówią, jest sporo poradników na ten temat może przy pomocy któregoś z nich uda ci się naprawić.

Frameworki 2005 (32 bit), 2008 (32 bit) i 2010 (32 bit) pobrać i zainstalować. Wujek google mówi że błąd związany z framerworkami, więc któryś musiałeś pominąć. Pamiętaj że wiesiek to stara gra.

Ludzie mówią by pobrać "VC REDIST INSTALLER" który jest po prostu paczką wszystkich VC Redistów w jednym/

googluj, linka nie podam by nie było że wrzucam wirusy czy coś.

żadne z podanych przez google rozwiązań ani pobranie vc redist installera nic nie daje.... problem występuje tylko przy wiedzmine 1 , niezależnie od trybu zgodności . nadpisywaniu próbowałem wszystkiego ;[ chyba będe musiał sobie odpuścic ehh szkoda swietna gra

Mówisz że wszystko próbowałeś? TO też?

Jeśli tak, jedyne wyjście jakie widzę to odinstalowanie WSZYSTKICH frameworków, wyczyszczenie kompa i rejestru jakimś ccleanerem i zainstalowanie tego vc redist paka od nowa.

Jeśli to nie pomoże, to można sięgnąć po ostateczność - reinstalacja systemu... ale komu się chce tyle robić dla jednej gry lul

Polecam zakup gry na Steam'a - automatycznie instaluje wszystkie wymagane dodatkowe pliki.

Jeśli to nie pomoże, to można sięgnąć po ostateczność - reinstalacja systemu... ale komu się chce tyle robić dla jednej gry 

Akurat to jedna z najlepszych gier gatunku i pozycja obowiązkowa dla każdego fana wieśka ;)

Jaka karta graficzna? Wiem że był problem z grami pod DX9 przez jakiś czas, zaktualizuj sterowniki do grafiki.

możesz spróbować też to :)

Mówisz że wszystko próbowałeś? TO też?

Jeśli tak, jedyne wyjście jakie widzę to odinstalowanie WSZYSTKICH frameworków, wyczyszczenie kompa i rejestru jakimś ccleanerem i zainstalowanie tego vc redist paka od nowa.

Jeśli to nie pomoże, to można sięgnąć po ostateczność - reinstalacja systemu... ale komu się chce tyle robić dla jednej gry 

Bracie Pomogło wszystko działa pięknie gdzie to piwo ci wysłać? kurde dzisiaj trzeba byc Hakermenem zeby głupiego wieska odpalić Ale działa wielkie dzieki! kocham cie

Edit

Temat do zamknięcia prosze

To jest pierwszy link który wyskakuje po wpisaniu "błąd 0xc000007b" w google, a ja dokładnie to kazałem zrobić :D

No mniejsza, najważniejsze że już działa