Wiedźmin 2 za darmo :O(xbox360)

Od dnia 16 stycznia do(nie jestem całkiem pewny) 31 stycznia w ofercie "Games with gold"Ma pojawić się wiedźmin 2:zabójcy królów.Już czekam ze zniecierpliwieniem :)

Kolega nie będzie zadowolony bo nie dawno kupił :D.

400 wyświetleń, ale lajka nie dadzą ;)

Dałem lajka więc proszę mi tu nie fochać ;D Dzięki za info. Data w kalendarzu zaznaczona ;P

Mam oryginała i nic ci po lajkach. Nie podoba mi się, że nasza rodzima produkcja jest rozdawana za darmo i to po raz kolejny nie z racji tego, że sam kupiłem oryginalną i teraz płaczę nad tym ( osobiście wole mieć pudełka niż wersje cyfrowe) lecz z racji takiej, że gra w ten sposób może być postrzegana jako szmatławiec, który słabo się sprzedawał i trzeba się pozbyć. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Barosz gra wyszła prawie 4 lata temu, zdobyła mnóstwo nagród i ma bardzo dobre oceny we wszystkich czasopismach i portalach o grach, więc jej "splendoru" nie ubędzie przez udostępnienie w ofercie "Games with gold" zwłaszcza, że np. takie gry jak Gears of War, Halo 3 i inne bardzo dobre tytuły w niej też były.

W każdym razie bardzo dobry pomysł na promocje przed wydaniem Wiedźmina 3 :) Ja już mam swoje pudełkowe wydanie, więc się nie skuszę. Co pudełko na półce, to pudełko :)

Mam oryginała i nic ci po lajkach. Nie podoba mi się, że nasza rodzima produkcja jest rozdawana za darmo i to po raz kolejny nie z racji tego, że sam kupiłem oryginalną i teraz płaczę nad tym ( osobiście wole mieć pudełka niż wersje cyfrowe) lecz z racji takiej, że gra w ten sposób może być postrzegana jako szmatławiec, który słabo się sprzedawał i trzeba się pozbyć. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Jest to promocja wiedźmina aby lepiej się 3 sprzedała.

@ref(żeby więcej ludzi obczaiło :D)

@ref

I nie sugeruj sie liczba wyswietlen, sam obejrzalem z ciekawosci bo gry na konsole sa drozsze od pc i nie slyszalem by ich tyle za darmo rozdawali :D. a konsoli nie mam wiec to nie dla mnie info ;)

Dziękuję, ściągnę sobie ;) Lajk

@ref

@ref

@ref 16 coraz bliżej :)

@ref 3 dni jeszcze ; D

Od dnia 16 stycznia do(nie jestem całkiem pewny) 31 stycznia w ofercie "Games with gold"Ma pojawić się wiedźmin 2:zabójcy królów.Już czekam ze zniecierpliwieniem :)