Wiedźmin S2 [Rekrutacja]

Wiedźmini:

W grze bierze udział trójka wiedźminów, gracze ci wiedzą o sobie i mogą grać razem. Każdy wiedźmin ma pasywną umiejętność dzięki której ma procentową szansę na ujrzenie twarzy przeciwnika w momencie swojej śmierci (także na stosie), kiedy umiejętność się aktywuje, wiedźmin ma możliwość napisania jednej wiadomości na forum ogólnym. Dodatkowo co drugi dzień wiedźmini mogą wybrać innego gracza którego zabiją. Jeśli trafią na człowieka ich szansa na uaktywnienie pasywnego skilla znacząco maleje.

Monstra:

Strzyga x1 - raz na trzy dni ma procentową szansę na zabicie wybranej osoby, jeśli jej wybór trafi na człowieka, szansa ta zwiększa się, jeśli trafi na wiedźmina, szansa maleje.

Wampir x1 - raz na trzy dni może zmienić wynik codziennego głosowania.

Wiedźma x1 - raz na trzy dni może zauroczyć gracza, czyli osoba ta dołącza do Monstrów.

Dodatkowo, zależnie od liczby graczy, będzie kolejny potwór bez umiejętności specjalnej.

Ludzie:

Gwardzista x2 - codziennie może wybrać osobę którą będzie chronić. Nie działa na umiejętność wiedźminów.

Kapłan x1 - raz na cztery dni może otoczyć wioskę barierą ochronną, dzięki czemu tego dnia nie zginie żadna osoba, oprócz tej spalonej na stosie.

Uzdrowicielka x1 - raz na trzy dni może prześwietlić wybraną osobę.

Czarodziejka x2 - raz na trzy dni zabija wybraną osobę, zabicie zależy od postępowania czarodziejki, jeśli jej wybory są dobre, szansa na zabicie zwiększa się, w przeciwnym wypadku szansa się zmniejsza. Przy każdym użyciu umiejętności występuje minimalna szansa, że czarodziejka zginie.

Neutralne:

Czarnoksiężnik x1 - Raz na dwa dni dostaje losową umiejętność innych klas, czarnoksiężnik na początku gry musi się zdecydować czy chce stać po czyjejś wybranej stronie, czy pozostać neutralnym, decyzji tej nie może później zmienić.

Reszta graczy to zwykłe, pospolite, śmierdzące wieśniaki.

Głosowanie

Codziennie do godziny 21.00 odbywa się głosowanie, kogo uśmiercić. Głosuje się na osobę, którą podejrzewacie o to, że jest Monstrum.

Do godziny 21.00 Gwardziści muszą zadeklarować, kogo chronią od ataku, do tej pory Monstra także wysyłają mi na łączonym PW kogo dziś zabijają.

Głosujemy na czerwono i z pogrubieniem. Chyba, że ktoś pisze z telefonu, wtedy proszę o dopisanie tej informacji, inne głosy nie będą brane pod uwagę.

Wszystkie umiejętności działają po spaleniu, oprócz umiejętności wampira. Kolejność użycia skilli jest brana pod uwagę.

Zwycięstwo

Monstra - aby wygrać muszą zdobyć liczebną przewagę w grze.

Ludzie + Wiedźmini - aby wygrać muszą zabić wszystkie monstra.

Gracz który w ciągu 48 godzin nie napisze na forum żadnego posta ginie śmiercią tragiczną. Jeśli będzie ktoś chętny do dołączenia do gry już po starcie, jest możliwość aby wskoczył na jego miejsce.

Gra jest przewidziana na około 15-18 osób, jeśli będzie mniej liczba klas zostanie zmniejszona.

Gracze:

1. Rolf

2. Tukon

3. Xasarm

4. eddard

5. aragmor

6. facos

7. Kakeru

8. Sparki

9. Abraxus

10. Geledrin

11. Rumcajs

Zgłaszam się.

Zgłaszam się.

Podczepiam się.

Zawsze z Tobą, Byczku <3

Będę grał w grę!

Jestem za :)

I tyle go widzieli. :(

Smuci mnie tak niska popularność naszej gry.

Mam taki pomysł, że może byśmy przenieśli to na jakieś inne forum, gdzie zbierzemy entuzjastów stamtąd i zimportujemy stąd.

Daj mu chwilę. W weekend pewnie coś doda.

I'm in. Dopiero teraz zauważyłem temat. My bad.

Także dopiero zauważyłem, dołączam.

a powiedzcie cóż to za gra? :D

Już piszę, dajcie chwilę :D

To teraz tylko czekać na start ;)

Niech najpierw się uzbiera te +10 osób.

Im in!

Mam nadzieję że nie padnie w 1 dniu ;)

Piszę się, dawno coś nie było gry forumowej :P

By mógł ktoś powiedzieć jaka to gra?

Wiedźmin, gra forumowa. Zobacz sobie poprzednie sezony/gry i wszystkiego się dowiesz. Masz tam reguły gry.

@up jest to gra forumowa czyli cała akcja/gra odbywa się w jednym temacie i poprzez prywatne wiadomości. W pierwszym poście masz napisane zasady gry. Popatrz na inne gry tego typu krów były wcześniej w tym dziale i są już zamknięte. Facos mnie wyprzedził ;)

Uzbierajmy z 14 osób by dłużej pograć.