Wiedźmin, warto obejrzeć czy nie?

Witam , ostatnio tak naszła mnie ochota na "klimaty wiedźminowskie" Przeszedłem sobie gry, przeczytalem ksiazki i tak pomyslalem o tym serialu.

Czy jest on fajny? Slyszalem rozne opinie jedni mowili, ze super fajny inni ze totalne dno a jak jest naprawde ? Chodzi mi tylko i wylacznie o fabule czy jest ciekawie przedstawiona ?

Czy wciaga ten serial ? Fajnie sie go oglada?

Posze o opinie i Pozdrawiam.

PS: Nie uzylem polskich znakow z powodu pojawiajacych sie dziwnych liter zamiast owych znakow na forum.

Obejrzalem wszystkie odcinki i sie fajnie ogladalo, fabula jest jest fajna jak dla mnie, polecam obejrzec jak lubisz wiedzmina.

Powiem tak. Jeśli o mnie chodzi to serial super (zwłaszcza Strzyga if you know what i mean :P) jak że jestem fanem serii. Ale nie oszukujmy się. Gdyby to był serial bez marki Wiedźmina to zdecydowanie byłoby znacznie gorzej. Na szczęście klimat, Żebrowski i parę innych elementów przechyla szalę na plus :) Tak więc jeśli serio lubisz serię Wiedźmina to sobie obejrzyj, ale nie licz na super efekty, raczej na kawał serialu przesiąkniętego klimatem. Jak nie, to nie oglądaj :)

Jest to spin off pierwszych dwóch książek, nie chodzi o główny wątek ale o zbiór opowiadań. Co do samej historii to trochę boleśnie się ją ogląda po przeczytaniu literatury, bo cały czas ma się żal do reżysera jak mógł zmarnować taki potencjał wplatając w ten świąt beznadziejne wątki, zmiany fabularne czy też dialogi (czyt. "prawdziwi wiedźmini nie unikają ataków" lol). Co do tego czy warto oglądać to ciężko odpowiedzieć... zależy z jakim nastrojem do tego podejdziesz :P Na plus za to wyszło im odzwierciedlenie postaci Geralta i Jaskra.

;) Dzięki za wypowiedzi, akurat strona graficzna mnie wgl nie obchodzi. Jak dla mnie liczy się tylko fabuła, klimat. Domyślam się, że do książki serialowi daleko. ale jednak się skuszę i nie omieszkam go obejrzeć.

Jaskier i Geralt jak dla mnie super.Reszta do bani,szczególnie smok;/

Mnie się serial bardzo podobał i bardzo mnie wciągnął. Tylko czasem trzeba przymknąć oko na niektóre elementy :P

Kupa jakich mało ,lepiej i zdrowiej książki poczytać.

Serial jak i film sa beznadziejne, ale pomimo tego, oglada sie calkiem znosnie, ale tylko w malych dawkach.

zależy kto co lubi dla mnie ok

Wiedźmina zawsze warto obejrzeć , zawsze. Ah dlaczego Polska kinematografia kiedyś była lepsza, niż teraźniejsze shity.

Serial jest żałosny. Zamachowski gra Jaskra więc wiecie... Do tego wiedźmini z Kaer Morhen zrobieni na jakichs łysych kapłanów. Chyba tylko Żebrowski dobrze zrobiony. Odradzam. Lepiej oszczędzić sobie nerwów.

Serial zepsuje ci obraz wiedźmina jaki znasz z seriali i książek.

Oczywiście, że warto, zwłaszcza dla tych którzy lubią te klimaty. Ale warto też się dowiedzieć chociażby z filmów jak się kiedyś żyło .

Mi się serial bardzo podobał,ale jest wiele niezgodności z książką i pare innych dziwnych elementów które psuja zabawe,ale ogólnie jest fajny,lecz nie najlepszy.Ale jeżeli Wieśka lubisz to ci się spodoba :D

Beznadzieja jakich mało.

Wstyd, że taka Marka i tak wspaniała cykl, jakim jest Wiedźmin, doczekał się tak marnej ekranizacji.

Poza tym postać Ciri to jakaś pomyłka. W ogóle nie to, co jest w książce.

Ogólnie nie polecam. Lepiej się zabrać za książki i gry, niż psuć sobie obraz fatalną ekranizacją, dużo,dużo słabszą i zakłamaną.

Hmm ... niestety , ale po przeczytaniu książki , oglądanie serialu to tortura dla mnie ; o

warn_ico.png
Archeologia ~ blaumro

Jeśli jesteś fanem Wiedźmina to obejrzysz z łatwością, a jeśli jak już ktoś powiedział, przymkniesz na parę rzeczy oko, to będziesz się naprawdę świetnie bawić :)

Witam , ostatnio tak naszła mnie ochota na "klimaty wiedźminowskie" Przeszedłem sobie gry, przeczytalem ksiazki i tak pomyslalem o tym serialu.

Czy jest on fajny? Slyszalem rozne opinie jedni mowili, ze super fajny inni ze totalne dno a jak jest naprawde ? Chodzi mi tylko i wylacznie o fabule czy jest ciekawie przedstawiona ?

Czy wciaga ten serial ? Fajnie sie go oglada?

Posze o opinie i Pozdrawiam.

PS: Nie uzylem polskich znakow z powodu pojawiajacych sie dziwnych liter zamiast owych znakow na forum.