Wiedźmin

Witam.

Chciałbym zacząć czytać wiedźmina tylko nie wiem jak idą tomy i czy ktoś mógł by je ponumerować?

Z góry dziękuję.

Ja właśnie dziś też zacząłem czytać i kolejność głównej sagi jest nast.:

Krew Elfów

Czas Pogardy

Chrzest Ognia

Wieża Jaskółki

Pani Jeziora

oprócz tego są dwa tomy opowiadań Ostatnie Życzenie oraz Miecz Przeznaczenia, które też tak jakby liczą się do sagi ale nie mają jakichś dużych powiązań z osią fabularną. No i ostatnio wydany Sezon Burz, podobno to prequel ale sam do końca nie wiem.

Dzięki, jutro zamawiam Krew Elfów oraz Czas Pogardy i jedziemy. ^^

Ja bym zaczął na twoim miejscu od Ostatniego Życzenia i Miecz Przeznaczenia żeby wejść w świat Wiedźmina, w sumie to tak zrobiłem, a dopiero potem zabrał się za główną sagę.

Też polecam zacząć od Ostatniego życzenia i Miecz Przeznaczenia ponieważ niektóre informacje pomagają zrozumieć/pokrywają się z sagą.

tak jak koledzy wcześniej zacznij od początku czyli właśnie Ostatnie Życzenie i Miecz Przeznaczenia wbrew pozorom wiele rzeczy jest w nich wyjaśnionych i w czasie czytania kolejnych tomów się nie pogubisz ani nie będziesz się zastanawiał skąd się co wzięło..

Witam.

Chciałbym zacząć czytać wiedźmina tylko nie wiem jak idą tomy i czy ktoś mógł by je ponumerować?

Z góry dziękuję.