Wiesiek 3 czy pojdzie?

Może być ciężko i to bardzo. Może minimalne na niskiej rozdzielczości?

https://www.youtube.com/watch?v=bewyyjNvqYE

Prawie identyczny sprzęt jak mój, tyle że ja mam r9 270x, więc jeszcze lepiej, bo z testów do których dotarłem Radek wyciąga nawet po 10-16 FPS więcej z grach. No to już jestem teraz uspokojony, ale dla pewności looknę na tym piracie najpierw.

Mam troszkę inne pytanie. Zakupiłem wersje kolekcjonerską która dzisiaj przyjdzie do mojej mamy w polsce, ja natomiast mieszkam w Austrii i najwcześniej odbiorę paczkę za 2 tygodnie. Czy jest możliwość abym wpisał kod z pudełka na steamie i pobrał grę? Czy nie ma tam takiego kodu? Może jakiś inny sposób na pobranie gry i wpisanie klucza. Oczywiście tylko oryginał.

@oynoki

pudełkowa wersja gry nie jest na steama :P a co do kodu to z tyłu instrukcji gry jest kod na gog.com więc może z tamtąd bedzie dało sie pobrać

Kurczaki. No nic będę próbował na gog jak przyjdzie paczka, dzięki za odpowiedź.

Wstępnie po samouczku walki:


i3-4150

R9 270X

8 GB RAM

1920x1080


Grafika - ustawienia średnie

Postprocesy - ustawienia niskie


FPS 50-60, zwykle 53-55, spadki poniżej 40 jeżeli już były to przy scenach, a nie gameplayu. Karta trochę się grzeje to fakt, maks osiągnęła 76 stopni.


Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Trochę jeszcze muszę pokombinować z opcjami, może zejść z czymś na niskie, w ostateczności zejść z rozdzielczością, może jakiś SweetFX. W każdym razie wolę stałe 60 FPS niż 50, ale może się to nie udać. Tak to jest z tym Radeonem R9 270X, w najnowszych grach o 10% za słaby na stałe 60.

ja dałem ogólnie wszystko na wysokie:

i5-4460

r9 280

10 gb ram

1920x1080

i wszystko płynnie nie wiem czy na ultra czegos nie walnac xd

Tutaj testy - http://www.purepc.pl/karty_graficzne/wiedzmin_3_dziki_gon_test_procesorow_i_kart_graficznych

Więc wszystko jasne na czym pójdzie.

a ja tam na swoim drugim kasztanie odpaliłem i działa o dziwo wręcz wyśmienicie... q6600 8gb ram i 6850 ;) cudów nie oczekiwałem ale na defie parę high reszta med chyba tylko w cieniach mam niski reszta jest na ON (ofc bez tego badziewia od nvidii ) o.o normalnie szok... o.o optymalizacja jest naprawdę dobra... (spadki mam tylko przed i po "cinematic'ach" xD

tez jestem milo zaskoczony optymalizacją

fx 6300, 8 GB ramu, 260x - na medium bez problemow

Dajecie mi szansę żeby na radku 7790 1gb gierka ruszyła? Jeśli chodzi o resztę to i5 3,4ghz i 8gb ramu.

Dajecie mi szansę żeby na radku 7790 1gb gierka ruszyła? Jeśli chodzi o resztę to i5 3,4ghz i 8gb ramu.

Lajtowo moim zdaniem. Chociaż i nie lajtowo, myślałem, że to 2GB karta. Wybacz.

Wszystko ok za wyjątkiem ramu. Chyba przy tej czwóreczce moze sie dlawic.

Q8300 @ 3,0 GHZ (4rdzenie)

6GB ramu ddr2

HD7790 2gb OC

Tekstury na wysokie, cienie na średnie, reszta na niskie/średnie i w post procesingu tez wysztko ON prócz ambient collusion. To wszystko w 1080p w stałych 30fps, mi wystarcza.

Procesor : Intel® Core(MT) i3-3110M CPU@ 2,4GHz 2,4GHz

Ram :16GB

system : win7 64bit

karta graficzna : NVIDIA GeForce GT635M 2GB

ruszy i czy da sie pograc ? ?

ruszy na low/med ze spadkami.

Raczej nie, jak już to na low. Na 650m działa na low/medium z około 27/30 klatkami

moja 6850 ma 1gb ramu i dropy są lecz tylko przy przerywnikach "cinematic" w samym gempleju chodzi bardzo płynnie, a gra nie wymaga dużo ramu chyba, że jest ustawiona pod high/uber

Intel Core i5-4440 3.10 GHz
R9 270
8GB ramu

Możecie powiedzieć na jakich ustawieniach powinno ruszyć? Z góry dzięki :)

Intel Core i5-4440 3.10 GHzR9 270 8GB ramu Możecie powiedzieć na jakich ustawieniach powinno ruszyć? Z góry dzięki

Zależy jaki jest Twój cel. Jeżeli taki jak mój, czyli stałe, albo przynajmniej prawie stałe 60 FPS, to ustawienia średnio-niskie z naciskiem na niskie, ja mam wszystko na niskie poza teksturami i czymś tam jeszcze, plus włączone AA i Bloom. No i z lekko zmniejszoną rozdzielczością, z 1920 na 1600, taki zabieg mi bardzo ustabilizował to 60 FPS, bo tak to już jest z tym R9 270X, że do najnowszych gier brakuje tych 5% wydajności, więc trzeba sobie troszkę przyciąć obraz. Ogólnie jak najlepsza jakość jak najmniejszym kosztem i przy jak największej wydajności. Ogólnie jestem zadowolony z optymalizacji, wszystko chodzi na prawdę fajnie.