Wild Terra Online

To wersja alpha więc niema co się dziwić a poza tym twórcy piszą żeby zauważone bugi zgłaszać do nich to będą je eliminować...

Zapraszam na Eu 3. Prawy dolny (nie całkowicie) nad małym jeziorkiem, obelisk medium na gracza Piotroszko/Tenczowycien. Pomagamy z stonem itp. Jak ktoś chce, może sie gdzieś koło nas wybudować (tylko nie nad).

@ a co do tych bugów, gram z kolega od 2-3 dni i nic podobnego do tego co podajecie nie mialem/mielismy, jedyne co aktualnie to lagi + czasami zbugowane postacie (wylogowani gracze czasami staja sie niezniszczalnymi posągami :D ).

Piotroszko jakis ts?

Te "ci niewylogowani gracze" to zbugowani gracze. Po wejściu do gry te nieśmiertelne postacie nadal tam są. Jeżeli coś je bije to właściciel dostaje dmg. Czyli ded z pełnym eq, gdzieś w lesie to normalność. :) Janusz pozdrawia

Tylu polaków że już jest polski client :D

http://forum.playwildterra.com/topic/62/polish-game-client-is-ready

A nie jednak nie gramy.

Z 2 kolegami miałem już w cholerę i jakiś j**any cheater wszedł nam przez zamknięta bramę do domku i otwierał sobie wszystko (mimo iż wszystko było zabezpieczone). Pozdro chuju "Krapiu".

Nie grajcie na EU 3, żeby ten ciul sam musiał tam grać.

warn_ico.png
Wulgaryzmy ~ NS

Czyli zaraz łączenie serwerów. C:

Nie, jutro zakonczenie alphy.

Skąd takie info??

Z posta Guru.

A gdzie tam pisze że alpha się kończy??

Nie kończy się alpha tylko free early access.

Chcesz grac, płać.

Klon Wild Terra - ktoś zna taką gierkę? Mega podobną? :)

Na wild terra obecnie dużo bugów + cena odstrasza

A nie jednak nie gramy. Z 2 kolegami miałem już w cholerę i jakiś j**any cheater wszedł nam przez zamknięta bramę do domku i otwierał sobie wszystko (mimo iż wszystko było zabezpieczone). Pozdro chuju "Krapiu".Nie grajcie na EU 3, żeby ten ciul sam musiał tam grać.
 Wulgaryzmy ~ NS 

Jeśli ktoś wam sam wszedł to na 100% nie był żaden cheater tylko jakiś bug,ale bardziej mi się wydaje że zrobił to ktoś komu daliście dostęp.Ja sobie gram na Europe 1 buduje się wszystko leży i nikt mi nie wchodzi i wszystko jest tam gdzie to zostawiłem. Reinar mój nick jak by ktoś chciał wiedzieć.

Siema :) Jako że dopiero się wkręciłem w gierkę a tu już koniec... Znacie jakąś podobną do niej? Słyszałem o Haven & Hearth - daje radę z WTO?

Siema Jako że dopiero się wkręciłem w gierkę a tu już koniec... Znacie jakąś podobną do niej? Słyszałem o Haven & Hearth - daje radę z WTO?

Sam właśnie szukam od wczoraj :)

http://forum.mmosite.com/thread/2/3/20081003/Diablolike_games_25_and_3d_isometric-4da83f25660599413-1.html - tutaj są jakieś, ale nie tak grywalne jak WT :/

i nadal szukam...

Siema Jako że dopiero się wkręciłem w gierkę a tu już koniec... Znacie jakąś podobną do niej? Słyszałem o Haven & Hearth - daje radę z WTO?

Jak najbardziej polecam H&H. Start już w ten piątek, więc warto zebrać ekipę i zagrać.

Również bym pograł, ale jestem w tym zielony :)

Na wild terra obecnie dużo bugów + cena odstrasza

10 euro to taka straszna cena??