Wildstar a model f2p

Witam, właśnie ściągamy ze znajomym Wildstara, więc mam kilka pytań do ludzi obeznanych z tematem mianowicie: 1. Jak wygląda tam model f2p. 2. Jak wygląda ogólnie end game pve/pvp. 3. Czy da radę wyfarmić signature(konto premium) w grzę za tokeny tak jak to było kiedyś z tego co czytałem czy nie da rady?

1. Czyste f2p, 0 p2w

2. PvE, jak dla mnie bardzo fajne, wymagające dungi, raidy, world bossy, czyli sporo roboty i zabawy PvP, tutaj nieco gorzej, ale nie wypowiadam się, jestem raczej nastawiony pod pve

3. Wyfarmienie signature jeszcze na p2p zajmowało nieco poniżej miesiąca (licząc od 1 lvla), teraz po casualizacji, może w jakieś 2-3 tydzie

3 tygodnie hard grindu czy po prostu grania?

Osobiście grałem ok. 2-3h dziennie, i bez casaualizacji byłem w stanie zarobić w 1 miesiąc na 1 abonament

....na abonament zarobisz w 1-2 dni ....ppmijajac ze teraz cena skoczyla...wystarczy farmic bg i mome t masz na creeda kolega co pisze o mieisacu chyba nie gral w ws.

....na abonament zarobisz w 1-2 dni ....ppmijajac ze teraz cena skoczyla...wystarczy farmic bg i mome t masz na creeda kolega co pisze o mieisacu chyba nie gral w ws.

Grałem jeszcze za czasów p2p i pisze o uzbieraniu na creeda licząc od 1 lvla, nie od lvl capa

....na abonament zarobisz w 1-2 dni ....ppmijajac ze teraz cena skoczyla...wystarczy farmic bg i mome t masz na creeda kolega co pisze o mieisacu chyba nie gral w ws.

to ty chyba siedzisz 24/7 żeby uzbierać na creeda, który właśnie kosztuje około 50p...

Osobiście mi to zajmuje z 2 tygodnie, jeśli zrobię kontrakty pve i pvp jest trochę szybciej.... ale na pewnie nie 1-2 dni ^^

I kupuje się to za golda czy jakąś inną walute? Muszę to kupić od kogoś czy jest gdzieś wymiana? jak to wygląda? No cóż, obecnie mam dopiero 16 lvl i 30 golda :P

gold Jest wymiana. NPC znajduje się kolo banku tam można kupic.

ludzIe na bg po 25p wyciagali adziennie . wiec to 2 dni. granie w mmo po 2_3dziennie mija sie. celem . dlatego. ie gram bo obecnie nie mam na to czasu

Witam, właśnie ściągamy ze znajomym Wildstara, więc mam kilka pytań do ludzi obeznanych z tematem mianowicie: 1. Jak wygląda tam model f2p. 2. Jak wygląda ogólnie end game pve/pvp. 3. Czy da radę wyfarmić signature(konto premium) w grzę za tokeny tak jak to było kiedyś z tego co czytałem czy nie da rady?