Wildstar - czego mogę oczekiwać

Witam , jestem graczem WoW'a niestety nie stać mnie na abonament aktualnie , i szukam czegoś zastępczego , chciałbym wiedzieć jak wygląda system eng-game i czy wgl zmieniło się coś w kweji populacji tej gry ? słyszałem ze umierała juz wiele razy pozdro . :ph34r:

poczekaj kilkanaście minut

nowy dodatek zmieni end-game

A czego mogę oczekiwać od nowego End - Game? Ogólnie rzecz biorąc nie mam pojęcia o grze poza filmikami na Youtube i chciałbym żeby mnie ktoś oświecił ;)

A czego mogę oczekiwać od nowego End - Game? Ogólnie rzecz biorąc nie mam pojęcia o grze poza filmikami na Youtube i chciałbym żeby mnie ktoś oświecił 

bardzo trudnych raidow

Jesteś graczem WoW'a więc bez urazy ale według mnie odbijesz się od ściany. Tu jest taki udawany system nontarget a zwykły dungeon dla mnie był trudniejszy niż 90% contentu z Legionu. Ogólnie gra jest mega specyficzna bo wszystko jest tutaj "inaczej" niż w większości tab targetowanych klonów WoW'a.

Nie będę owijał w bawełnę, gra jest 9/10. Ma kilka problemów, ale Carbine walczy z nimi powoli, gra i tak wygląda już całkiem inaczej w porównaniu z tym co było podczas premiery gry, czy tez nawet F2P Release. Updaty są systematyczne, dopiero co dostaliśmy 2 wing RMT ( najwyższy tier raidów). Zapowiedziany update wprowadzi ogrom zmian do gry. Dodany będzie nowy poziom trudności do conetntu na 5 osób, spowoduje to lepszy progress dla osób, które nie mają pełnej gildii, doświadczonych i dobrych graczy, którzy będą w stanie raidować wszystkie 4 raidy w grze.

Żadna gra nie jest w stanie utrzymać się tylko na raidowcach. Potrzeba jest pewna grupa graczy, zainteresowanych w content early/mid game i lekki endgame, która będzie brzydko się wyrażę "łożyć" na raidowców. Lutowy update poprzez system Primal Matrixu, pozwoli na rozwój postaci również dla osób ze słabszym skillem i sprzętem. Najpierw musimy zobaczyć jak wygląda ten system w praktyce.

Carbine miał kilka poważnych problemów, głównie przez NCsoft, Premiera gry została przyśpieszona, gra wydana byłą tak naprawdę w wersji late Beta. F2P release był klapą ze względu na niestabilność serwerów, na dużo graczy naraz, a przygotowane były tylko mega serwery, które zwyczajnie nie wyrobiły. Steam release był nie reklamowany, kompletnie. Wydanie raidu RMT, żadnego marketingu, nic.

Nadchodzący update jest jednym z największych w historii gry. Przyniesie 1 całkowicie nowy dung, 1 expedycję, prawdopodobnie kilka chain questów, nowy system rozwoju postaci dla osób z max lvlem. Carbine jest również znany z niespodzianek ( dawać mi tego toybaga), musimy poczekać na więcej informacji! :P

Co do kwestii populacji w grze, proszę nie sugerować się liczbami ze Steama - stanowi to tylko kilka % grających graczy, ( moja gildia ma może z 5-6 graczy wciąż używających Steama). Populacja w grze jest średnia z tendencją wzrostową. Ogromnym problemem jest brak marketingu, ktoś z Was widział reklame WS'a gdzies ostatnio? Nawet updaty nie są promowane w WSie ( przykładem wydanie raidu RMT). Kolejnym problemem jest podejście ludzi typu "za mało graczy, poczekam aż będzie więcej", "za mało graczy, gra umrze" i tak już od 2 lat :D, a jak widać gra dostaje nowy content, updaty etc.

Polskie community istnieje ( jesteśmy porozrzucani po international gildiach), jest również jedna duża gildia - Pelikany, z chęcią przyjmą i pomogą w ogarnięciu gry! Gra oferuje crossfaction - więc można robić jakąkolwiek kombinację i grać! Jedyną barierą jest lore, które nie pozwala na "łażeniu po stolicy przeciwnej frakcji".

Co do pytań, co ja mogę wiedzieć o grze - 17k achievement pointów, tylko 2 bossów grze nie zdołałem jeszcze zabić. 1.5 roku gry i wciąż się bardzo dobrze bawię!

tl;dr Warto, nadchodzi dużo nowego kontentu, dla mniejszych grupek ludzi, content, który nie będzie wymagał 20 dobrych graczy, którzy będą robić raid przez 2-4 godziny. Nie sugerujcie się "za mało ludzi", jest spokojnie wystarczająco, a do gry jak widać wchodzi nowy kontent, a etos "za mało, gra umiera" trwa od 2 lat.

No właśnie tego brakowało, contentu dla gry w party. Do tego większość ludzi po premierze szybko uciekało do wowopodobnych gier bo są łatwiejsze. Mam nadzieję, że ten update będzie tak dobry jak piszą :) Ja już ściągnąłem grę by zrobić na spokojnie postać od nowa bo jak kiedyś wróciłem na stare raidujące postacie to odrzuciła mnie masa zmian i nowości w których nie mogłem się połapać :P

Ja chyba wracam do WIldstara, żeby zobaczyć jak się zmieniło - może zostanę i dokończę to co zacząłem czyli progress raidów. Brakuje mi tylko po "jasnej stronie" polskich gildii :(

Brakuje mi tylko po "jasnej stronie" polskich gildii 

Teraz nie ma już podziału na "jasną" i "ciemną" stronę, exiles i dominion mogę zwiedzać te same tereny, robić te same dungeony, tworzyć wspólne gildie.

Jedyne czego nie można robić to spacerować po drugiej stolicy, z tego co wiem. A tak to można powiedzieć, że podziału już nie ma i dobrze :)

Ohohoh to dobrze :D

Witam , jestem graczem WoW'a niestety nie stać mnie na abonament aktualnie , i szukam czegoś zastępczego , chciałbym wiedzieć jak wygląda system eng-game i czy wgl zmieniło się coś w kweji populacji tej gry ? słyszałem ze umierała juz wiele razy pozdro . :ph34r: