Wildstar - Dyskusja ogólna

@AdiosMuczaczo Galem od head startu po stronie Exile. Mam troszeczke tam ubranego Kleryka i tez troche platyny odlozone. Stad wynika lvlowanie inzyniera wlasnie po stronie Exile na Jabbit. :)

Dobra panowie, pytanie jest zasadnicze, czy w te 30 dni dam radę zarobić na Creeda czy jak nazywa się ten ichny plex? Grałem w wildstara jedynie podczas bety, gra była ok, ale nie mogę sobie pozwolić by opłacać 2 gry (już teraz mam na utrzymaniu EVE)

Hmmm... Przy obecnych cenach możesz mieć problem. Wyexpienie zajmie Ci trochę czasu.

Jest to wykonywalne, ale będzie wymagało trochę no-lifienia.

dział specjalnie dla jednego tematu? XDDDD

warn_ico.png
Offtop. ~PL
Hmmm... Przy obecnych cenach możesz mieć problem. Wyexpienie zajmie Ci trochę czasu.Jest to wykonywalne, ale będzie wymagało trochę no-lifienia.

Pytanie jest czy świeżak sobie poradzi. W eve równiez zdobycie plexa dla doświadczonego gracza nawet świeża postacią to góra 4 dni odpowiedniej farmy po 5 godzin dziennie. Czy ktoś nowy sobie poradzi? Zmieniając trochę temat. Jak działa balans? Wszystkie postacie są na jedno kopyto silne, czy są klasy, które wymagają większych umiejętności? Czy serwery hamerykańskie = europejskie? Nie chodzi mi o globalizację, a o politykę firmy.

dział specjalnie dla jednego tematu? XDDDD
Offtop. ~PL 

Kto dał temu dziecku dostęp do forum :/ ?

Zaraz wrzucę fotkę mojej postaci :D popracowałem trochę nad kostiumem :)

Koledzy!!!! Witam i przepraszam z góry za te głupie pytania ale mam ich kilka odnośnie Wildstara, jak wam wiadomo przechodzi on na f2p. Jeżeli kupię wildstara na 30 dni kilka dni przed przejściem Wildstara na f2p to będę miał dostęp do wszystkich bonusów na zawsze? Kolejne pytane, czy keye mają jakąś ważność, np kupię dzisiaj ale chce go użyć w momencie przejścia Wildstara na f2p. Ostatnie pytanie, uważacie, że warto wydać te pieniądze na key?

Na pytania o " co mi da kupienie boxa + bonusy dla graczy ktorzy zakupili gre " odpowiadam w tym filmiku :)https://www.youtube.com/watch?v=FQm7EAKz6QE . Z tego co pamietam WS nie kosztuje teraz duzo wiec zawsze warto sprobowac a po przejsciu na f2p nie bedziesz musial urzerac sie z walka o moba na low lvl + do tego bedziesz juz mogl odlozyc kase na creeda dzieki czemu wystartujesz z kontem premium w pierwsz dzien f2p. Co do dlugosci waznmosci klucz nie mam pojecia nigdzie nie pisze ze ma jakies ograniczenia co do "waznosci" najlepiej skrobnac do suportu.

Talar ja wygląda płacenie podatków na g2a? Widziałem link pod filmkiem yt, ścigają za takie małe "oszustwo"? Chciałbym kupic wildstara, ale ceny na popularnych serwisach są z kosmosu.

Talar ja wygląda płacenie podatków na g2a? Widziałem link pod filmkiem yt, ścigają za takie małe "oszustwo"? Chciałbym kupic wildstara, ale ceny na popularnych serwisach są z kosmosu.

Nikt nie będzie Cię ścigał za to. Dodatkowo wykorzystaj jakiś kod np. streamera na 3% zniżki i możesz wyłączyć G2A Shield - 4 zł mniej (o ile się nie boisz).

Lepiej poczytaj o g2a w temacie od wiedzmina....wszystkie konta z g2a zostana zbanowane bo sa nielegalne..wiec nie zdziw sie , ze i tu cos takeigo moze nastapic

Talar ja wygląda płacenie podatków na g2a? Widziałem link pod filmkiem yt, ścigają za takie małe "oszustwo"? Chciałbym kupic wildstara, ale ceny na popularnych serwisach są z kosmosu.

Na oficjalnej stronie Wildstara masz grę chyba za około 60 zł, w tym oczywiście 30 dni abonamentu

Lepiej poczytaj o g2a w temacie od wiedzmina....wszystkie konta z g2a zostana zbanowane bo sa nielegalne..wiec nie zdziw sie , ze i tu cos takeigo moze nastapic

Przestań gadać głupoty... zanim wypowiesz się na dany temat poczytaj trochę...

Osobiście kupuję od dłuższego czasu na G2A.com i nigdy nie miałem problemów.

Lepiej poczytaj o g2a w temacie od wiedzmina....wszystkie konta z g2a zostana zbanowane bo sa nielegalne..wiec nie zdziw sie , ze i tu cos takeigo moze nastapic

Dokładnie, a różnica to tylko 1,50zł.

Dodatkowo możesz kupić edycję pudełkową (Standardowa edycja) i poprosić o wysyłkę klucza/y - jeśli Ci się śpieszy, wtedy dostaniesz bonus w postaci Giftu. Ewentualnie możesz sobie to odpuścić i kupić za golda w grze te przedmioty z gifta.

Ja chyba zacznę grac w połowie lipca, bądź na początku sierpnia. Jak grałem triala to fajnie się grało :D Jednak wtedy aktualna cena była za wysoka , tera to co innego :)

Koledzy!!!! Witam i przepraszam z góry za te głupie pytania ale mam ich kilka odnośnie Wildstara, jak wam wiadomo przechodzi on na f2p. Jeżeli kupię wildstara na 30 dni kilka dni przed przejściem Wildstara na f2p to będę miał dostęp do wszystkich bonusów na zawsze? Kolejne pytane, czy keye mają jakąś ważność, np kupię dzisiaj ale chce go użyć w momencie przejścia Wildstara na f2p. Ostatnie pytanie, uważacie, że warto wydać te pieniądze na key?

żeby mieć bonusy musisz do 15-stego czerwca kupić.

Do 15?! Jakie będą to bonusy? Chyba jednak będę zmuszony zakupić trochę szybciej...

Rozumiem, że jak kupie pudełko teraz, pogram te 30 dni i potem konto mi się zamrozi to jak przejdzie na F2P to będę mieć bonusy związane z pudełkową wersją (12 character slots itp.) czy muszę opłacać abo aż do dnia premiery F2P?

Brak możliwości kupienia przez oficjalną stronę gry, honorują tylko mc i visa, g2a przyznam, że trochę się boję tam kupować, po wielu negatywnych opiniach jakie słyszałem na temat tego sklepu, a keye.pl mają brak towaru... Zostałem praktycznie na lodzie. Co do samej gry zapowiada się dość lekko, lekki, sielankowy klimat, dużo humoru i aczików za pierdnięcia.

Kupujecie przed 15 i macie bonusy, nie chcecie nie musicie opłacać - bonusy będą i tak. Ja natomiast uzależniłem się i zakupiłem deluxe i mam abonament opłacony do przejścia na f2p. Wciąga niesamowicie :D

w 5 dni wbiłem 41lvl, myśle że pojutrze będzie już 50, wtedy gildie dla rodaków założę jeśli będzie ktoś chętny do pomocy.

Rozumiem, czyli muszę jakoś zakupić do 15...