
Gildia zaprasza w swoje szeregi!
Kilka słów o gildii
Gildia jest nowo powstałą gildią, którą współtworzą gracze gildii oraz
Nie owijajmy w bawełnę WildStar nie przyciągnął takich rzesz graczy jak choćby World of Warcraft. Nowatorski system walki oraz wymagający content pve skutecznie zawęził grono odbiorców tytułu. Ci którzy zostali jak się okazało na dłuższą metę nie zdziałali by więcej niż bieganie po 5 osobowych dungeonach, gdyż autorzy gry skupili się na end game na który bez minimum 20 osób ani rusz.
By stworzyć coś nowego, poświęciliśmy swoje poprzednie gildie, tym sposobem wszyscy zaczęliśmy na wspólnym gruncie by zbudować w WildStar wspaniałą społeczność ludzi.
Jednak najistotniejszą rzeczą jest klimat gildii. Gildia w której ludzie logują się tylko na raid a później odchodzą w swoje drogi nie jest gildią... Gildia to miejsce gdzie poza raidem czy dungeonem możesz porozmawiać o grze, pochwalić się lootem (na własne ryzyko ) w której doradzą Ci gdy masz z czymś kłopot, pomogą (w miarę możliwości) oraz najważniejsze w której miło spędzasz czas grając w WildStar.
Na obecną chwilę nadal posiadamy graczy, którzy mają doświadczenie raidowe (GA 1/6), nadal jednak jest wiele osób kończących attunement na silver dungeony.
Nie możemy się na tę chwilę pochwalić aktywną grupą raidową, co nie znaczy, że nie przykładamy starań i wysiłków by ją stworzyć - w końcu po to powstaliśmy.
Fakty i cyrfy, jeżeli problemy stabilności serwerów nie staną nam na drodze będziemy mieli (w tym tygodniu) minimum 10 osób posiadających komplet silverów. A następnie będziemy pomagać kolejnym osobom.
Pomagać =/= boostować żeby nie było później cyrków na raidzie.
Tank: -----------------
DPS: Warrior(!), Engi, Medyk
Heal: SpellSlinger, Esper
W skrócie, potrzeba DPSu Warriorów przede wszystkim. Medyków i Inżynierów jest malutko natomiast jeżeli chodzi o klasy hilerskie to SpellSlinger oraz Esper byłby idealny do zasilenia grupy. Natomiast Stalkerów jest nadmiar - zdecydowanie nadmiar.
Odnośnie pvp, traktujemy raczej jako odskocznie od monotonii gry, nie mniej posiadamy wielu graczy, którzy lubią grać pvp. (czekamy na content drop 3)
"Casuale"... nie lubimy tego słowa.
Jeżeli grasz, bo gra Ci się podoba, nie planujesz raidować ani cisnąć ratingu w pvp - tylko pograć w dobrym towarzystwie, podlać sobie ogródek czy spędzać miło czas w grze - dobrze trafiłeś/trafiłaś, nikt nie będzie miał Ci nic za złe i nikt nie będzie Ci kazał kiedy masz grać, ile masz grać ani jak masz grać - Ty sam decydujesz jak spędzasz czas w grze - jednak pamiętajmy o tym by szanować czas innych, szanujemy każdego gracza - o ile na ten szacunek.
"Dołącz już dziś!"
Nie zwlekaj. Dołącz do nas już dziś, składając podanie tutaj, albo napisz do jednego z oficerów w grze: Sokoren, Nalvia, Niobe, Modnoc, Quam.