Wildstar - Nowa gildia!

Witam wszystkich zebranych!

Otóż plan jest prosty, chciałbym złożyć gildię w Wildstar. Jeśli ktoś uważa, że jest to niemożliwe, to jakby co, ja tego nie widziałem, nawet jeśli ktoś uparty będzie pisał takie pierdoły. Pragnę zebrać na start grupę osób, najlepiej +18, która nie boi się korzystać z komunikatora. Oczywiście grę będziemy poznawać razem od podstaw a gildia będzie nastawiona na ludzi a nie PROGRESS :).

Najpierw dobra zabawa, później osiągnięcia związane z grą, takie są założenia pierwotne. Wymaganiem, by dostać się do gildii, będzie jedynie wchodzenie na Discord. Odnośnie mojej wiedzy o Wildstar, coś wiem, jednak nie będę pajacował, że opanowałem wszystko w jednym palcu. Będziemy poznawać grę razem i budować gildię od podstaw, być może uda nam się doczekać raidów, aczkolwiek nie wybiegajmy za daleko w przyszłość. Dlaczego ta gra? Jestem kolekcjonerem, uwielbiam achivy, pety, mounty. Dodatkowo grafika jest świetna i lore... Genialne jak dla mnie. Przynajmniej na tyle, na ile zdążyłem się wdrożyć.

Nazwę gildii i szczegóły ustalimy na discordzie, który założę, jeśli pojawią się tutaj chętni, a na to liczę.

Zapraszam do ewentualnej dyskusji! :)

Pozdrawiam, Ctraxxi.

Więcej gildii zawsze spoko B) Oby cos sie zmieniło w nadchodzącym patchu.

A czemu nie dołączysz do już istniejącej gildii, nazywają się chyba "Pelikany". Z tego co kojarzę to baza graczy WS z Polski, nie jest na tyle duża żeby opłacało się tworzyć "pierdyliard" małych gildii. Tym bardziej, że nie jesteś pewien czy uda Ci się doczekać do raidów.

Rasum ma rację, lepiej do Pelikanów dołączyć

Nie dołączę do istniejącej gildii, ponieważ pragnę założyć swoją. Z takim podejściem, że lepiej iść do gildii Pelikany, niż coś samemu zdziałać mija się z celem. Nie jestem pewien, czy będziemy raidować, bo do tego długa droga... Aczkolwiek jeśli nikt nie spróbuje, to faktycznie, każdy będzie miał tylko jedną opcję. Z tego, co ja kojarzę, to wszyscy w WS przytaczają jedną gildię, a ta reszta małych gdzieś błądzi w mroku, ponieważ nawet nie potrafią się odpowiednio nagłośnić.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo, a wielu chciałoby na gotowe. Niestety taka skłonność pojawia się w wielu grach. Ktoś przychodzi i chciałby, by go zboostować, najlepiej jeszcze ubrać i pokazać, gdzie jest toaleta :).

Jeśli ktoś zaczyna od zera albo po prostu szuka innej opcji, zapraszam. :)

moze sie skusze, linkuj discorda.

Wysłałem discorda na PW :).

Troszkę czasu i zbierzemy wystarczająco osób. Najpierw 5, potem 10. Powoli do przodu.

Cóż, mogę powiedzieć. Jestem zainteresowany Twoją propozycją. Widzę, że jesteś dość ambitny by podołać temu wyzwaniu ;) Potrafisz bronić swego zdania/decyzji. Zachęciłeś mnie do współpracy. Znajdzie się jeszcze jakieś wolne miejsce dla mnie ? :)

Pozdrawiam serdecznie

Piszek

Miejsce znajdzie się dla każdego chętnego. Pisz PW, podam Ci discorda.

Do niedzieli wraz z chętnymi założymy gildię. Na razie jednak trzeba wybrać nazwę! :)

Która frakcja? i może mi ktoś przedstawić jak wygląda ogólna sytuacja z WS?

Aktualnie nie jest ważne, do której frakcji dołączysz, ponieważ do gildii mogą dołączyć obie :).

Każdy wybiera pod siebie.

No dobrze, a jak wygląda jednak ta sytuacja z ludźmi online?

Tutaj aż tak dobrze się nie orientuję :).

Na pewno przybędzie osób, ponieważ 8 marca jest dość spory patch do Wildstar.

Dla kompletnego laika też znajdzie się miejsce? Chętnie bym pomykał ale nigdy w Wildstar nei grałem :)

czy na insty/raidy można mieszanymi frakcjami chodzić?

czy na insty/raidy można mieszanymi frakcjami chodzić?

Tak

Hej, właśnie jestem w trakcie ściągania gry. Wpadnę, trochę pobije jak się wkręcę to odezwę się do Was:).

Witam chętnych, każdy, kto chciałby do nas dołączyć, zapraszam do mnie na PW, wyślę Wam Discorda :).

EDIT: Wysłałem prośbę do moderatora o zamknięcie tego tematu jakiś czas temu. Gildia powstała i założę nowy wątek, typowo rekrutacyjny wraz z możliwością dyskusji :).

Witam wszystkich zebranych!

Otóż plan jest prosty, chciałbym złożyć gildię w Wildstar. Jeśli ktoś uważa, że jest to niemożliwe, to jakby co, ja tego nie widziałem, nawet jeśli ktoś uparty będzie pisał takie pierdoły. Pragnę zebrać na start grupę osób, najlepiej +18, która nie boi się korzystać z komunikatora. Oczywiście grę będziemy poznawać razem od podstaw a gildia będzie nastawiona na ludzi a nie PROGRESS :).

Najpierw dobra zabawa, później osiągnięcia związane z grą, takie są założenia pierwotne. Wymaganiem, by dostać się do gildii, będzie jedynie wchodzenie na Discord. Odnośnie mojej wiedzy o Wildstar, coś wiem, jednak nie będę pajacował, że opanowałem wszystko w jednym palcu. Będziemy poznawać grę razem i budować gildię od podstaw, być może uda nam się doczekać raidów, aczkolwiek nie wybiegajmy za daleko w przyszłość. Dlaczego ta gra? Jestem kolekcjonerem, uwielbiam achivy, pety, mounty. Dodatkowo grafika jest świetna i lore... Genialne jak dla mnie. Przynajmniej na tyle, na ile zdążyłem się wdrożyć.

Nazwę gildii i szczegóły ustalimy na discordzie, który założę, jeśli pojawią się tutaj chętni, a na to liczę.

Zapraszam do ewentualnej dyskusji! :)

Pozdrawiam, Ctraxxi.