WildStar - nowa/stara ekipa :)

Witam serdecznie czy znalazły by się osoby do stworzenia nowej gildii oraz zaczęcia od nowa wspólnej gry?? Po pierwsze poszukuję nowych jak i starych graczy którzy pomogą nam w rozbudowaniu naszej prywatnej ekipy. Osoby chętne do wspólnej współpracy proszę wpisywać się pod tematem. Pozdrawiam serdecznie :)

Czy jest sens tworzyć nową gildie w tej grze ? Wątpię żeby starzy gracze chcieli dołączyć do nowej gildii, bo będą wymagać oni progresu a nie robienia wszystkiego od początku z nowymi graczami. End-game w grze to głównie raidy w party max 20 osób, jeśli znajdziesz 20 osób, którzy będą raidować regularnie to propsy dla ciebie. Nie odbierz tego komentarza jako hejt na ciebie na ten pomysł itp. ale gram w WS już trochę i wiem jak jest, Polaków nie ma tak wielu żeby można było tworzyć sobie gildie która będzie aktywna i będzie progresować.

O ile jesteś na 100% pewny, że chcesz robić gildie, zrób ja po stronie Exile, bo po Dominion jest już 1 polska gildia, A tak btw. ostatnio tworzyliśmy polską gildie po Exile, chyba 2Drunk2Raid, jak chcesz możesz zobaczyć czy jeszcze żyją, ale wątpie

Do nowo tworzonej gildii dołączyłbym chętnie-obojętnie po której stronie.Gdyby coś wypaliło to czekam na odzew.

Aktualnie sens chyba miałoby założenie gildii po stronie exile :)

Potrzebuje osób do stworzenia gildii jak i ekipy ?? Ktoś jest chętny ?? :)Nie chcę wchodzić w paradę Pelikanom więc wybieramy frakcję Exile. Posiadam TS3

moglbym pograc w sumie, bo czemu nie. aktualnie nie mam swojego mmorpg.

Ja się teraz obijam między ESO, WS i GW2. W sumie z chęcią bym.spróbował od nowa w WS po stronie exile.

Jestem graczem casual ale na rady jestem w stanie sobie czas ogarnąć i ustalić konkretne pory. Nawet w ostro progresujacej grupie.

Gralbym medykiem lub inżynierem.

W razie czego do pomocy mam 50 lvl esper jakby healera brakowało :P

Raczej wylevelowana postac do pomocy zepsula by klimat gry. Lepiej grac od zera bez profitow i cieszyc sie tym co sami swoimi silami zdobedziemy :)

Oczywiście, jestem tego samego zdania ale jakby nie było healera na dunga to mogę podejść np. Poziomy się skaluja a ta postać i tak ma zerowe eq :P

To jak? Jakas gra? Ja bym dzisiaj po 18-19 był.

Medyka mam na 27 chyba a inŻyniera od 0 mogę robić.

Ewentualnie ss bym pograł :P

Ja pracuje do 22... Ale od rana 7;00 moge grac :)

W sumie chciałem wypróbować tą grę. Poleca ktoś, warto grać?

Gra jest f2p i jako jedna z nie wielu obecnie na rynku coś oferuje. Zagraj i sam się przekonaj. Polega na tym samym co WoW z nieco innymi mechanikami w rozgrywce.

Zaraz się zaloguję na Exile, stworzę stalkera docelowo pod tanka. Nick zaraz napiszę ;)

Mi się jeszcze pobiera, oglądam jeszcze streama więc potrwa jeszcze 2,5 godziny.

Ktos bedzie gral od jutra rano? Zastanawiam sie nad inzynierem pod tank lub supp.

Prawdopodobnie ja, gdyż na razie siedzę w domu i się kuruje. Jeżeli chodzi o postać, najlepiej by się nie powtarzały byśmy mogli zobaczyć każdą klasę, ale kto jak tam chce.

bede grał koło godziny 20 więc dajcie znać kto jaką klasę robi. Ja póki co stworzyłem stalkera. Bloofire Echo nick w grze.

Witam właśnie zaczynam gre nick : Doon Kluska

Czyli gramy na Exile?

Edit: Stworzyłem postać, espera. skończyłem tylko tutorial. IGN: Mintal Bluegale

Ja stworze postac po 22 lub po 7 rano. Inzynier na 90%. Aktualnie jestem w pracy. Mauserek daj znac rano ze jestes na pw.