[WILDSTAR] Powrót lub rozpoczęcie od nowa

Jest już B2P/F2P?

Bo co jak co ale absolutnie nie zasługuje na płacenie abo.

Jak będzie B2P/F2P to dajcie znać a chętnie zagram, aczkolwiek odstrasza mnie grindowanie w tej grze wszystkiego.

Podaj przykład grindowania. Bo grind w tej grze jest raczej zdecydowanie mniejszy niż w większości mmo.

Myślę, że chodzi o grind adventure'ów i dungeonów, a nie podczas lvlowania :).

Ale tam to zależy wszystko od Twojego szczęścia i umiejętności drużyny, jak masz szczęście i dobra drużynę to nawet 2 wypady mogą Ci starczyć. A elder punkty to juz zbierasz na jaki sposób chcesz... Także myślę że w tej grze jest bardzo mało grindu :)

Koniec końców gracie jako Dominiony ?

Tak, większa polska społeczność.

Nick: Bloo Fire

Jutro będę miał już gierkę więc grzejcie mi miejsce :D , Da się nazbierać creedów na abo czy trzeba opłącać abo co miesiąc ?

Spokojnie da radę, grając produktywnie 2-3h dziennie możesz uzbierać. W pierwszym miesiącu może być cięzko jak nie znasz dokładnie mechaniki ale później już luz :)

witam ponawiam prośbę czy ktoś ma może jeszcze triala na zbyciu ?

masz 30 dni, ale musisz zadeklarowac sposob platnosci. dziwne to troche :P

Wybierasz płatność pre-paid i żadnych kart kredytowych itp. nie musisz podawać :).

Ja również prosiłbym o kluczyk do triala jeśli ktoś jeszcze ma, chciałbym zobaczyć jak to wygląda na moim komputerze:)

Czytając temat i po obejrzeniu kilku filmów skusiłbym się aby zacząć przygodę, czy ktoś posiada i mógłby użyczyć klucza?

Jest nas dziesięciu na TS, pytałem o kody to nikt już nie ma :/

No i dalej zapraszam na stronę Dominion na serwerze Jabbit (PvE), TS polskiej społeczności: wildstar.tspeak.pl

Często ktoś się znajdzie do pomocy w questach jak i dungeonach :)

A tutaj na zachętę zdjęcie przyczajonego golema...

D_golem.jpg

Dzięki za starania :)

Pozostaje mi chyba zakupić grę aby wypróbować.

Ewentualnie napisać do WildStar, może się podzielą kluczem ;p

można spróbować :D

Chętnie bym w to pograł, ale boję się tego że na dungeona trzeba będzie czekać 2h+/-. Podobno serwery świecą pustkami, jak to jest w rzeczywistości wie ktoś?

Chętnie bym w to pograł, ale boję się tego że na dungeona trzeba będzie czekać 2h+/-. Podobno serwery świecą pustkami, jak to jest w rzeczywistości wie ktoś?

Do dungeonów musisz mieć ekipę, gildię, bez niej rzeczywiście będziesz czekał 1-2h i nie dlatego że nikt w WS nie gra bo grają. Po prostu dungeony w Wildstar są naprawdę trudne i z randomami ciężko je ukończyć więc mało kto zapisuje się przez group findera

Powod tego ze nikt nie robi dungow jest banalny ( nie to ze sa za trudne ) tylko brak totalnie jakiegos dobrego dropu . Wycrafcisz o 20 % statowo lepsze itemy samodzielnie lub kupisz na AH od inny crafterow za grosze rzedu 1-2 p ( 1p to jedna runda daily ) . A co jest smieszne np najlepsze rekawiczki dla dps/ healerow grim grimy wydropisz z mobow daily lvl 50 . Jedynym sensownym "marnowaniem " czasu na dungi jets zrobienie ich na Golda ze wzgledu na amp i abilyty pkt. To juz niestety wymaga imba squadu