Wilkołaki sezon 10 (rekrutacja)

Zapisuje się!

Trochę obawiam się ludzi z 0 postami, więc w pierwszej kolejności dodaje tych co kojarze z wilków.

Yanglegend mógłbyś dać szamanowi ograniczenie jeden czar dziennie ?

I ja jestem gotów na kolejny sezon! Prosiłbym o dopisanie i liczę w głębi serca że tym razem pod koniec gry ludzie będą bardziej aktywni.

Ja, ja, ja. Tyle na to czekałem.

Kałnt mi in.

Wchodzę w to :)

Tez moge? :)

@Yanglegend nie musisz się obawiać, od czwartku będę miał dużo wolnego czasu. A to, że jeszcze nie grałem, nie oznacza, że zepsuje komuś zabawę. Kiedyś trzeba zacząć :)

Pozdrawiam

Yanglegend mógłbyś dać szamanowi ograniczenie jeden czar dziennie ?

Czemu? :]

Jak ktoś chce używać raz dziennie albo rzadziej to przecież może, szaman i tak myli się tylko raz. :]

dopisz i dawaj jakąś dobrą klasę oszuście ty.. :(

A może tak... wieśniak ?;p

Nie żebym się upominał ale ja także wyżej wyraziłem chęć udziału a do listy nie zostałem zapisany.

daj mi trolla. MOge zabijac wiesniakow i jestem niesmiertelny :D balanced

Myślę, że na 2 pozostałe miejsca wpuściłbym jakąś świeżą krew, a w razie jakby AFKowali to szybko się ich zmieni.

Nie spodziewałem się, że tak szybko się ludzie zbiorą... ;]

Nie żebym się upominał ale ja także wyżej wyraziłem chęć udziału a do listy nie zostałem zapisany.

Poszperałem w poprzednim sezonie i jednak coś tam się wypowiadałeś z sensem. :]

Liczę na dużą aktywność i dopisuje.

Czuję się urażony :<. nie spodziewa si kto m pomin moje wypociny kt najcz zajmuj strasznie du miejsca. no ale c o aktywno masz co obawia bo zapowiada gdzie wybywa w najbli czasie.>

ech, trzeba będzie nabić jakieś 100 postów przed s11

Nie będzie trzeba, masz dobrą responsywność. :P

Jak ktoś chce na rezerwową to niech napisze posta (jeżeli już pisał, to jeszcze raz jeśli łaska). :]

Swoją drogą,chciałem się zapisać też na poprzedni sezon,ale jakoś zcykałem że mogę mieć za mało czasu..,ale spodobało mi się czytanie S9,byłem w sumie na bierząco prawie cały czas ;D