Wilkołaki sezon 11 (rekrutacja)

Dopisz i mnie, chętnie zagram.

Biorę udział

Z miłą chęcią bym spróbował :)

Mamy podstawową dwudziestkę, ale rejestracja na miejsca rezerwowe jest nadal otwarta - jest bowiem duża szansa, że się przydadzą tak jak bywało to podczas poprzednich sezonów. Jeszcze dziś rozlosuję klasy i zajmę się wysłaniem tej informacji przez PW, zaś jutro rano sklecę jakiś krótki wstęp w nowym temacie poświęconym rozgrywce i już jutro też po raz pierwszy zagłosujemy - tak jak w zasadach, najpóźniej do 21:45.

Dzisiaj pierwsze głosowanie ? Nie lepiej wystartować ~20 i pierwsze głosowanie w sobotę ?

Kurde nie zauważyłem tematu. Biorę udział!

Dzisiaj pierwsze głosowanie ? Nie lepiej wystartować ~20 i pierwsze głosowanie w sobotę ?

Dobra, niech i tak będzie. Temat założę dzisiaj w godzinach wieczornych, tak żeby wszyscy mieli szansę zapoznać się ze swoimi klasami i przygotować do startu, a pierwsze głosowanie odbędzie się jutro.

Super! Bo dzis mnie praktycznie nie ma przy pc

Chciałbym spróbować.

Jeśli można to dopisz na liste rezerwowych :)

Czy któryś z rezerwowych albo osoba, która nie zgłosiła jeszcze chęci udziału, ale jest aktualnie dostępna i chętna do podmiany za nieaktywnych graczy?

2 osoby chętne na podmiankę nieobecnych na teraz?

Ja chętny!

Ja również chętny.

Sheitah Ty Księdzu jeden! :D

Jam ksiundz, ale Tyś miał granat alleluja i zabrał mnie ze sobą :P

Sorki wszystkim za moja nieobecnosc. Wypadek losowy.

Ehh, cos czuje ze to bedzie miazga w wykonaniu wilkow....

Imo my wieśniacy wykazaliśmy się o wiele większą skutecznością niż same pieski :DDDD

Ehh, cos czuje ze to bedzie miazga w wykonaniu wilkow....

Też mi się tak wydaje, ale jeszcze jest szaman w grze, więc "wszystko się może zdarzyć"