Wilkołaki sezon 11 (rekrutacja)

Widzę będzie 100% zabójstw dla wilkołaków z czego 0% zgonów :D

Swoją drogą, byłoby zainteresowanie na kolejny sezon wilkołaków niedługo po obecnie trwającym?

Mam już pomysł na rebalans i odświeżenie zasad - 3 nowe klasy i wyrzucenie Księdza oraz Siewcy. ;]

Ja bardzo chętnie, zbyt krótko teraz się bawiłem. I want moree

O ile mnie znowu nie zbanujesz przez swoj błąd to spoko....

Swoją drogą, byłoby zainteresowanie na kolejny sezon wilkołaków niedługo po obecnie trwającym?Mam już pomysł na rebalans i odświeżenie zasad - 3 nowe klasy i wyrzucenie Księdza oraz Siewcy. ;]

Jeżeli szamanem nie zostanie ziemniak to jak najbardziej.

Ja się piszę ale zbufujcie trochę wieśniaków, bo jak zostaną wybite klasy op. Nie ma jak wygrać, zawsze i wszędzie wilkołakiem każdy będzie :D

Tak, będzie delikatny buff dla wieśniaków. Najsilniejsza klasa wilków zostanie wyrzucona, wilki otrzymają nową lepiej zbalansowaną klasę zamiast siewcy - przywódca watahy.
Po stronie wsioków usunięty będzie ksiądz, pojawiją się za to 2 nowe klasy - elementalista i alchemik.

brzmi ciekawie. Czekam na opis tych klas :)

No nie w tamtych wilkach nie wiedzą kto żyje, a kto padł ja pierdzielę :D Kończcie grę, bo się robi cyrk :D miało być to tu.

Daj tylko, że trzeba oddać głos. Bo ludzie potem nie głosują przez kilaka kolejek, robi się po prostu bałagan.

No niestety tak to czasami bywa, że niektórzy się zgłaszają do gry tylko po to żeby się zgłosić - ewentualnie pogłosować na full random nicki. :D

Dwóch afków po stronie wilków mnie zaskoczyło, ostatniego dnia przed śmiercią podejrzewałem jednego - konkretnie Dzz'yka.

Ja przyznaję się bez bicia że zagrałem na dość żałosnym poziomie jednak starałem się w miarę możliwości być aktywny. Jednak postawa niektórych ludzi w czasie gry mnie powala. Czekam na następny sezon żeby się zrehabilitować.

Wstępnie planuję rekrutację do nowego sezonu w piątek.

Generalnie, to trzeba przeprowadzić jakąś selekcję, bo mało osób było aktywnych w czasie samej gry.

Ja też byłbym chętny, a co do tej pomyłki z Ammonem, to pomyliły mi się osoby, a nie, że nie wiem kto gra, a kto nie. xD

Zawsze głosowało się na osoby, które się nie odzywały. W tym sezonie za dużo takowych osób było i trochę szukanie we mgle.

Zawiodłem się poziomem tej gry, nie za dużo frajdy sprawiło mi granie wilczkiem w tym sezonie. Czekam na kolejny sezon i mam nadzieję, że będą sami aktywni gracze.

Ksarou ale byłeś mocno przekonujący bo z powodu ograniczenia czasowego nie sprawdzając tego posłuchałem się Ciebie i jako jasnowidz chciałem prześwietlić nieboszczyka. Dla mnie sezon porażka dlatego wyczekuję następnego. A co do selekcji to nie wiem jak ona mogłaby wyglądać, może coś w stylu sprawdzenia obecności przed grą i usuwania nieaktywnych zanim by się wszystko zaczęło. Z drugiej strony grały osoby które mimo iż czasami coś pisały swoją postawą nie wykazywały choć chęci wygrania gry.

A ja płacze w smutku i żalu, brałam udział w tylu edycjach i przegapiłam tą :/

Szczerze powiedziawszy to nie masz czego żałować to co się działo w tym sezonie to cyrk na kółkach i powinno być szybko zapomniane.

Tylko ja podejrzewałem Ethelt (egzekutor) :P czyli jeszcze jakieś wyczucie pozostało z normalnych gier w wilkołaki

Osobiście wole grać normalnie w karty lepsza zabawa niż na forum, można fajnie trollować.