Wilkołaki sezon 12 (rekrutacja + zasady)

Śledziłem 11 sezon i chciałbym spróbować :)

Ja się piszę jeśli jest miejsce, bo wczoraj cały dzień w pracy bez kompa.

No to mamy ostatnie wolne miejsce do głównej 20, jutro powinno być pierwsze głosowanie :]

Ja byłbym chętny na to ostatnie miejsce :)

Dzisiaj wieczorem wyślę klasy i założę temat gry.

A ja od razu powiem, że mnie nie będzie jutro do 16/17. Tak więc nie traktujcie mnie jak afka, nadrobię jak wrócę do domu. Zresztą w sumie codziennie będę po 17

Wszyscy powinni już mieć wiadomość na PW ze swoją klasą postaci, w razie jakis problemów proszę o kontakt.

No to jedziemy z tematem :). Fajnie by załozyć temat dziś a jutro zrobić 1 głosowanie, by wypowiadający się mogli się ze sobą "zapoznać" i nie zrobić 1 głosowania w stylu "ktokolwiek bo to 1 dzień"

Gra wystartowała, ale zapraszam do zapisywania się na listę rezerwową. Pierwsze palenie na stosie odbędzie się jutro (niedziela) o 22:00.

Ja chętnie na rezerwę wskoczę.

Jestem debilem, przegapiłem rekrutację :) Zgłaszam się an rezerwowego.

Jak będzie ktoś z rezerwy gotowy do gry to proszę o PM.

Zaje*isty dzień!

Hurrra ! Zabiłem Wilka :)

Szacun :P Miałeś wyczucie dobre :D

Powiem tak. Dobry sezon. Fakt faktem nie chciałem twojej śmierci mapryl i miałem dobre przeczucie. Fakt faktem mój udział w grze sie zakończył i chce wam serdecznie podziękować za dobrą rozgrywkę :).

Powiem tak. Dobry sezon. Fakt faktem nie chciałem twojej śmierci mapryl i miałem dobre przeczucie. Fakt faktem mój udział w grze sie zakończył i chce wam serdecznie podziękować za dobrą rozgrywkę .

Gdybym przeżył wczorajszy dzień to na celowniku byłbyś Ty lub właśnie Mapryl (oboje mieliście ten wilczy styl pisania). Może i dobrze, że padłem, ale wciąż GG :).

Ej ale z jakiej pały spalono Exedro i Niewiare? xD

Ja rozumiem, że się ktoś zagapił, ale to powinno być powiedziane przed, że takie i takie osoby zagłosowały na kogoś martwego i głosowanie przedłużamy o np. pół godziny.

To tylko pokazuje ze ludzie nie myślą tylko głosują na kogos kto juz został wskazany... I to w sumie wina ludzi, wszystko jest dobrze. Każdy powinien sam sprawdzić czy dobrze głosuje, ale po co lepiej lecieć jak większość

Ej ale z jakiej pały spalono Exedro i Niewiare? xDJa rozumiem, że się ktoś zagapił, ale to powinno być powiedziane przed, że takie i takie osoby zagłosowały na kogoś martwego i głosowanie przedłużamy o np. pół godziny.

Mieli równą ilość głosów to spłonęli oboje. W tym momencie nie miało znaczenia czy głosujesz na Volerixa czy na biedronia - oboje nie uczestniczyli w grze, więc głos na nich = głos nieważny.

Ej ale z jakiej pały spalono Exedro i Niewiare? xDJa rozumiem, że się ktoś zagapił, ale to powinno być powiedziane przed, że takie i takie osoby zagłosowały na kogoś martwego i głosowanie przedłużamy o np. pół godziny.

Idąc takim tokiem rozumowania to moglibyśmy równie dobrze poczekać dodatkową godzinę, bo się np. wilki zagapiły i nie podały celu ataku. No niestety u mnie tak nie ma (może ktoś inny będzie to prowadził inaczej), ktoś coś przegapił, nie użył skilla - jego strata.

Zwłaszcza, że w ciągu ostatnich 3 dni przybyły raptem ze 4 strony w temacie - to na prawdę nie jest jakaś niesamowita litania do ogarnięcia. ;]