Wilkołaki sezon 15 (rekrutacja + zasady)

tak, blask nie działa na seryjnego

ja tez

A może jeszcze medium, które gada z truposzami raz na grę i może w ten sposób wyciągnąć jakieś dodatkowe przemyślenia. Oczywiście pisze do GM z kim chce gadać i GM wtedy pisze do tego z kim ma się skontaktować z prośbą o jakąś informacje - osoba z którą chce gadać naturalnie może coś napisać albo też zlać całkowicie

wiesz, wybierze sobie truposza, który nie obserwuje już tematu bo umarnął sobie i tyle z tego będzie. Medium nie nadaje się na gry forumowe, zobaczymy jak to wypali, może jeszcze dorzucę na następny sezon, jakąś klasę dla ludzi.

wiesz, wybierze sobie truposza, który nie obserwuje już tematu bo umarnął sobie i tyle z tego będzie. Medium nie nadaje się na gry forumowe, zobaczymy jak to wypali, może jeszcze dorzucę na następny sezon jeszcze jedną klasę dla ludzi.

No to wtedy już pech medium, że wybrał taką osobę. Jak powiedziałem osoba pytana nie musi odpowiadać, może też próbować namącić i podrzucić lewy trop. Wydaje mi się, że w żaden sposób nie zaburza to balansu a może to być ciekawy dodatek.

Ja proponuje dodac ciekawa klase dla ludzi jaka jest Transporter. Co noc jest w stanie zamienic miejscami 2 wybrane przez siebie osoby. Jezeli postac A zostanie zaatakowana przez wilki, czy morderce umiera postac B. Dzialalo by to zarowno na ludzi jak i wilkolaki (moga sie nawzajem zagryzc przez to).

za duże zamieszanie z transporterem, jeśli będzie za dużo akcji w daną noc, :P to nie town of salem że wszystko automatycznie poustawia.

Możesz mnie dodać, tym razem na 100% będę miał czas.

Ale to by bylo epickie!! Troche zamieszania urozmaici rozgrywke! O to tu chodzi wlasnie!

też trzeba na balans frakcji patrzeć, na razie tak się poleci i zobaczy jak to będzie wyglądać, zawsze można w przyszłych edycjach coś kminić.

Zmiennokształtny mistrz był spoko tak swoją drogą :)

Tak zapytam co do mordercy. Jeśli wilkołaki zaatakują go to on jest niewrażliwy i wilki otrzymują informację, że to był morderca i jest niewrażliwy czy, że atak został zablokowany i nie wiedzą czy to paladyn czy morderca?

jeśli paladyn blokuje to jest historyjka że paladyn zablokował.

Chętnie wezmę udział, jeśli można :)

Jeśli już mowa o rolach to na moje powinien pojawić się Szeryf/Szef/Dowódca/Baron[/u] (nazwijcie to jak chcecie) czyli typo, którego głos liczy się podwójnie. W pierwszy dzień wybierają go wszyscy poprzez głosowanie, a gdy umrze - on wybiera następcę. I tak dalej. Jest to o tyle ważna rola, że odgrywa ogromne znaczenie na końcu rozrywki. Oczywiście rolę tą może mieć zarówno wieśniak jak i wilk - w końcu to ludzie wybierają ;)

Na moje jest ona potrzebna by zbalansować trochę rozgrywkę, w Rabbit Doubt praktycznie wszystko się na niej opierało i to przez ta role się wygrywało albo przegrywało. (ah pamiętam jak jeden gracz miał tą rolę i spieprzył sprawę, dostał w nagrodę od nas Sombrero Wstydu xD)

Eh BBCode się zepsuło, yey...

Wchodzę w to :)

BUMP

Zostało 1 miejsce, ale zapraszam też na rezerwe.

Zgłaszam się

@DeimonD

Zwolnij miejsce w skrzynce, ponieważ nie mogę ci wysłać roli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już działo :)