Witam! o moim strumyku!

Witam!
Najpierw się przedstawię, bo tak wypada :), a więc na imię mi dano Patryk :joy: Mam 22 lata i ogólnie lubię sobie pograć :slight_smile: Oprócz grania moją pasją są książki - mam fajnie rozwiniętego instagrama o tej tematyce i współprace z wydawnictwami (aa sie chwali! :rofl: ). Postanowiłem spróbować sobie po streamować! Strumyk jest codziennie od 24:00 - wiem, że trochę słaba godzina :slight_smile: ale luźny strumyk robie też koło południa.
Obecnie przechodzę Rise of the tomb rider ^^ gram też w OV, FIFE, BF i wiele innych :slight_smile:
Steam jest w 1080p i 60 fps więc wydaje mi się, że jakoś daje rade. Co do donejtów - najmniej możesz mi wpłacić 100000$$$$ :joy::joy::joy: #joke ^^ Nie mam jakiś tam opcji z donejtami, ani nic, więc nie wyciągajcie pochopnych wniosków ^^ Zacząłem steamować, bo lubie sobie pogadać i sprawia mi to satysfakcje, jak ktoś wpadnie i sobie pogadamy! :slight_smile: Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCgcMHPh9q4wqAIZtbWkTRiA

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!

Cringe, na streamach gadasz o hajsie, w reklamach gadasz o donejtach joke, ofc. Szkoda mi czasu wybacz.