Witch w białej piżamie... bez many, przez Wraeclast

Ot taka chwytliwa nazwa tematu.

Siemka, mam dwa pytania.

Pierwsze - dostalem (dzieki FanAjrona aka bolvaerk) Tabula Rase i mam pytanie dotyczace tego itemu. Da sie jakos to zenchantowac? Bo poczatkowo nie ma on nic poza (i w sumie az) 6l socketami. Pije do tego czy mozna nalozyc na niego jakies efekty (Intel, ES, Maximum Mana +X itd.). Bo troche obcina jednak staty jak nic nie ma, prawda.

Drugie - wrzucilem do w/w itemu skill z 5 support gemami (Incinerate->Spell Echo->Faster Casting->Added Chaos Damage->Fire Penetration->Greater Multiple Projectiles). Wszystko super, DPS ogromny tylko... mana burn. Pale sie z niej jak cholera - w sumie troche sie tego spodziewalem. Tutaj moje pytanie: czy sa jakies rekomendowane czesci ekwipunku w ktorych skupic sie stricte na maxium mana/mana regen (dla zobrazowania - tak jak w Diablo 3 bizuterie [2 ringi/amu] robi sie stricte pod DPS). Biegam z Clarity+Anger (a jeszcze Purity of Fire by sie przydalo do Righteous Fury...) i biednie z mana. Poza tym aury i tak nie niweluja problemu (mana regen nie nadaza + Clarity obcina coraz wiecej many, prawda). Zaraz dam w +40% Mana Regen ale to nie zalatwi, przy takiej zarlocznosci many, problemu w 100%.

Jakies porady, zlote mysli, zalecenia? Bede wdzieczny.

Jestem nowy w grze, wiec wszystko bedzie cenne.

Do tabula rasa nie da sie nic wlozyc zawsze bedzie to czysta zbroja 6L

A co braku many musisz pogrzebac w drzewku skilli pod reduced mana lub blood magic. Przy reduced mana mozesz jeszcze uzyc gema clarity ktory odpowiada za regen many.

Mozesz tez zrezygnowac z gemu chaos damage i dac zamiast niego mana leech. Pamietaj ze dps to nie wszystko musisz patrzec na to by zawsze miec 75% ressistow bo inaczej potem bedziesz padal w sekunde.

Musisz tez zrezygnowac z aur nie bierz anger bo nie jest tak potrzebny.

W drzewku umiejętności leć w reduced mana jak Pan wyżej napisał.

Tabula dobra, szczególnie dla casterów, ale potem i tak będziesz ją musiał wymienić, bo chest daje największy zastrzyk statystyk.

Co do Righteus Fire: w drzewku masz skill "Ancestral Bond". Powinien Cię zainteresować :D (Po lewej stronie drzewka)

Jewely i bizuteria na mana regen + drzewko to jedyne rozwiązanie.

Ale w sumie to zależy który masz lvl, jeżeli >70 to nie potrzebny Ci 6 link bo Incinerate sam w sobie ma duży dmg. Ja bym zdjął added chaos dmg albo/i faster casting. Możesz też wymienić gmp na lmp, zawsze to 15% mnie zużycia many.

A co braku many musisz pogrzebac w drzewku skilli pod reduced mana lub blood magic. Przy reduced mana mozesz jeszcze uzyc gema clarity ktory odpowiada za regen many.

Reduced mana nie działa już na aury.

I zastąp anger gemem herald of thunder bo anger nie daje aż tak dużego bonusu do czarów.

Dzieki za poprawienie.

Tabule można tylko z valować :P może wyjść + do gemów lub jakiś crap

Na prośbę autora zamykam.

Ot taka chwytliwa nazwa tematu.

Siemka, mam dwa pytania.

Pierwsze - dostalem (dzieki FanAjrona aka bolvaerk) Tabula Rase i mam pytanie dotyczace tego itemu. Da sie jakos to zenchantowac? Bo poczatkowo nie ma on nic poza (i w sumie az) 6l socketami. Pije do tego czy mozna nalozyc na niego jakies efekty (Intel, ES, Maximum Mana +X itd.). Bo troche obcina jednak staty jak nic nie ma, prawda.

Drugie - wrzucilem do w/w itemu skill z 5 support gemami (Incinerate->Spell Echo->Faster Casting->Added Chaos Damage->Fire Penetration->Greater Multiple Projectiles). Wszystko super, DPS ogromny tylko... mana burn. Pale sie z niej jak cholera - w sumie troche sie tego spodziewalem. Tutaj moje pytanie: czy sa jakies rekomendowane czesci ekwipunku w ktorych skupic sie stricte na maxium mana/mana regen (dla zobrazowania - tak jak w Diablo 3 bizuterie [2 ringi/amu] robi sie stricte pod DPS). Biegam z Clarity+Anger (a jeszcze Purity of Fire by sie przydalo do Righteous Fury...) i biednie z mana. Poza tym aury i tak nie niweluja problemu (mana regen nie nadaza + Clarity obcina coraz wiecej many, prawda). Zaraz dam w +40% Mana Regen ale to nie zalatwi, przy takiej zarlocznosci many, problemu w 100%.

Jakies porady, zlote mysli, zalecenia? Bede wdzieczny.

Jestem nowy w grze, wiec wszystko bedzie cenne.