Włamanie na konto/Pomoc

Dzieńdobry ,nazywam sie Asia i mam 24 lata i mam nietypowy problem.Otóż zaczełam grać w cabala niedawno na początku stycznia ,wielkiej kariery nie zrobiłam ale po wpisaniu hasła w sobote moim oczom ukazało się puste konto ;[ nie miałam tam szczególnie wiele ale straciłam to ;[ Teraz servery padły ze względu na atakki DDoS ;[ admini mówią że niedługo wszystko się ustatkuje ale niewiem czy zaczynać od 0 ... kolega z gildi udzielił mi pomocy i porady aby napisać na tutejszym forum "Tak wiem że to mój 1 post ale forum i strone sledze juz minimum od 2 lat nigdy nie czułam potrzeby aby zakładać konto na forum raczej sobie tylko czytałam opinie innych urzytkowników"

Tak więc Adrian bo tak nazywa się kolega polecił mi aby zapytać was bo jak wiadomo jest tutaj wiele osob które grały w cabala czy nie macie może jakiegoś starego nieurzywanego od lat konta w Cabalu... nie chodzi mi o samą postać tylko o skarby jakie mogą kryć się w waszych depozytach ... jakies stare cory ,pierscionki itp dzieki takiej pomocy moglabym wszysbko że tak powiem spowrotem wskoczyć w siodło i kontynułować moją przygode w Cabalu
Jezeli są tutaj takie osoby to proszę o kontakt wp ..niemoge w zamian nic zaoferowac oprócz dobrego słowa i podziękować ale jezeli znajdzie się jakiś dobry samarytanin to była bym niezmiernie wdzieczna ;] :*

Jezeli mój temat w jakikolwiek sposób łamie regulamin z góry przepraszam i prosze o usunięcie go ;[

Pozdrawiam Asia Fanka Cabala :****
Przepraszam też za błędy ale spieszę się do pracy po powrocie do domu edytuje posta :P
Jeszcze raz z góry dziekuje i POZDRAWIAM

A pisałaś do supportu? I jesteś pewna że ktoś ci się włamał? Z tego co pamiętam w Cabalu trzeba było wpisać kod przed wejściem na serwer, więc potencjalny złodziej musiałby również znać ten kod. Polecam ci najpierw napisać do supportu i pomyśleć komu dawałaś dostęp do konta. Jeśli chodzi o itemy to niestety nie pomogę, miałem kiedyś konto ale niestety już nie pamiętam ani na jakim mailu, ani nazwy, o haśle nie wspominając :)

passów nikomu niedawałam a walka z supportem to jak walka z watrakami mają teraz te ataki ddos na głowie a z kim nie rozmawiałam to mówią że nawet jak stane na głowie to support mi itemów nie odda ... a włam jest chyba dziełem keylogera którego pobrałam z rayman legen ;[ juz jestem po formacie

Jednak, na twoim miejscu polecam napisać do supportu ale podkreślam do Angielskiego supportu. Trzeba probówać, ludzie nigdy nie chcą pisać do supportu właśnie w obawie o to że support to zignoruje lub nic z tym nie zrobi.

Możesz napisać że w związku z ostatnimi atakami dDOS straciłaś wszystkie postacie ( choć nie jest to do końca prawdą trzeba im pokazać że tak było), to na pewne wezmą pod uwagę.

Przegrałem w cabala kupę czasu( 4 lata z przerwami) i powiem ci że nigdy nie miałem problemu z kontem ani włamami na takowe. Napisz na forum cabala jak i do supportu i cierpliwie czekaj, lub w między czasie załóż nowe konto z lepszym hasłem oraz drugim hasłem by taka sytuacja nigdy się nie powtórzyła.

Tez mnie kiedys hackneli, w sumie przez to przestałem grać w cabala. Postacie ponizej 100 poziomu zostały skasowane, a wszystkie pozostałe rozebrane i "wypróżnione" dosłown ie ze wszystkiego. Napisałem do supportu, kazali mi napisać co straciłem, a następnie oddali mi wszystko poza Cabal Cashem ( było tego o wartości około 70 euro). Całe zajscie również miało miejsce podczas kilkumiesiecznej przerwy. Także pisz do nich, może coś poradzą.

napisałam jak mówiliscie do supportu w nadzieji ze nie zignorują mojej wiadomosci ... nic tylko czekac tydzien 2 na odpowiedz ale dalej jestem zdania że wole z jakiś staych nieurzywanych kont coś sobie poznajdować niż zebrać w suporcie o itemy account bind których się już nawet w przyszłosci sprzedać nie będzie dało aby wymienić na coś lepszego ;[
tak więc jak ktoś ma jakieś stare acc a już niegra to prosze pisac nieraz na takich kontach mozna znaleśc jakieś skarby z starszych eventów /zwieżaki czy różniego rodzaju cory/megaphony/oarthy jak ktos ma coś takiego to prosze o PM tym sposobem się prędzej odkuje :* Pozdrawiam zainteresowanych

Jak udowodnisz że jesteś kobietą to może się zastanowię :)

Dałbym Ci moje wykoksane konto ale tak czytam Twoje wpisy i chyba wyślę Ci jednak książkę poprawnego pisania :]

niechce twojego wykoxowanego konta :P interesują mnie tylko crapy nie jestem oszustką ani nie mam zamiaru wyłudzać zadnych haseł -.- apeluje tu do ludzi którym niezalezy na tym co mają w inventory a już od dawna się nie logowali i niemają zamiaru wrócić do gry , co do udowadniania ... nie nie dostaniesz nagich fotek ....
Co do pisania to niemam podkreślenia błedów w moim starym Internet Exploler

Jeszcze raz powtażam nie interesują mnie wasze konta tylko śmieci z waszego inventory z acc na które niemacie zamiaru już wrócić Nawet niechce wchodzic na wasze konta będe zadowolona jak się zalogujecie i mi przekażecie to co wam zalega ! Pozdrawiam :*

24? bo wydaje sie jak bys mial 14

nie żebrzemy o itansy, mialas hacka? to deal with it and zacznij od nowa

narazie to i tak servery off ale chciałabym podziekowac graczowi o nicky VEvolevoV za propozycje oddania 1kkk na start dla mnie niestety niemam sumienia wziąśc takiej sumy która jest wyższa od tego co mi ukradli ;[ i przypomninam że ja od nikogo niechce żadnych itemów ani pieniędzy chce tylko i wyłacznie smieci od graczy który NIE MAJA JUZ ZAMIARU GRAC W CABALA a co do ciebie Luis to mam nadzieje że bedziesz następny na liscie mojego hackera bedzie to piekny deal with it ;] and go to hell
I jeszcze raz Piszę "Nie interesują mnie wasze konta ,itemy,pieniądze tylko jakieś smieci jak cory zapki itp żeby było z czego zacząć od nowa i apeluje tylko i wyłacznie do osób które takowe konta a nie do psów ogrodnika któży sami nie zjedzą ale i komuś nie dadzą :P

Dzieńdobry ,nazywam sie Asia i mam 24 lata i mam nietypowy problem.Otóż zaczełam grać w cabala niedawno na początku stycznia ,wielkiej kariery nie zrobiłam ale po wpisaniu hasła w sobote moim oczom ukazało się puste konto ;[ nie miałam tam szczególnie wiele ale straciłam to ;[ Teraz servery padły ze względu na atakki DDoS ;[ admini mówią że niedługo wszystko się ustatkuje ale niewiem czy zaczynać od 0 ... kolega z gildi udzielił mi pomocy i porady aby napisać na tutejszym forum "Tak wiem że to mój 1 post ale forum i strone sledze juz minimum od 2 lat nigdy nie czułam potrzeby aby zakładać konto na forum raczej sobie tylko czytałam opinie innych urzytkowników"

Tak więc Adrian bo tak nazywa się kolega polecił mi aby zapytać was bo jak wiadomo jest tutaj wiele osob które grały w cabala czy nie macie może jakiegoś starego nieurzywanego od lat konta w Cabalu... nie chodzi mi o samą postać tylko o skarby jakie mogą kryć się w waszych depozytach ... jakies stare cory ,pierscionki itp dzieki takiej pomocy moglabym wszysbko że tak powiem spowrotem wskoczyć w siodło i kontynułować moją przygode w Cabalu
Jezeli są tutaj takie osoby to proszę o kontakt wp ..niemoge w zamian nic zaoferowac oprócz dobrego słowa i podziękować ale jezeli znajdzie się jakiś dobry samarytanin to była bym niezmiernie wdzieczna ;] :*

Jezeli mój temat w jakikolwiek sposób łamie regulamin z góry przepraszam i prosze o usunięcie go ;[

Pozdrawiam Asia Fanka Cabala :****
Przepraszam też za błędy ale spieszę się do pracy po powrocie do domu edytuje posta :P
Jeszcze raz z góry dziekuje i POZDRAWIAM